7 kapes na spací pytel

Může udržet vaše sprchové náčiní v dosahu. Sprchové kazety jsou ideální pro koleje, posilovny, sprchy, plavání a cestování. Síť umožňuje snadno odtékat vodu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

Může udržet vaše sprchové náčiní v dosahu. Sprchové kazety jsou ideální pro koleje, posilovny, sprchy, plavání a cestování. Síť umožňuje snadno odtékat vodu.

· Perfektní sprchový prkno pro koleje, koupelny, posilovnu, sprchu, bazén a cestování.

· Sedm mimořádně velkých úložných prostorů dokáže zpracovat velké šamponové láhve, mýdla a další.

· Prodyšná síť umožňuje sprchovým kádím snadno vypouštět vodu, takže rychle uschne a odolává plísním.

· 6 "hluboký vnitřní střední úsek zajišťuje skladování sprchových doplňků, jako je šampon a kartáče.

Plátové rukojeti činí tento atraktivní růžový caddy připravený k přepravě a viset na sprše.

O produktech

Sprchový rám Caddy zajišťuje dostatek prostoru pro uložení sprchy, aby bylo dosaženo snadného dosažení všech vašich potřebných prvků a současně eliminace nepořádek v koupelně, takže nejste žonglování lahve ani se nemusíte dostat ze sprchy, abyste získali věci, které jste zapomněli. Je ideální pro použití ve vysokoškolských kolejích, koupelnách, posilovnách, sprchách, plaveckých bazénech a při cestování. Sprcha tote je vyrobena z prodyšného pletiva, která umožňuje snadno odtékat vodu, takže rychle uschne a odolává plísním. Pohodlná velikost je 9 palců vysoká o 8 palců široká a 6 palců hluboká. Šestipalcová vnitřní část střední části zajišťuje ukládání štětců, žínků, loupek, poufs a dalších doplňků pro sprchy. Existuje také dostatek prostoru pro nadměrné velké a vysoké lahve. Šest prostorných exteriérových kapes obsahuje mýdla, šampony, kondicionéry a všechny volné předměty, které potřebujete v pohotovosti, jako jsou kartáče na nehty, holicí strojky a hřebeny. Zatímco tyto sprchové kazety se mohou skládat, když se nepoužívají, budou samy při plnění lahví samy. Dvě plátna plátna dělají tento lehký vak připraven k přepravě a visí na sprchovací hlavici. Sedm kapes Shower Caddy Tote přichází v modré, růžové, zelené a šedé barvě.

Výběr více barev

Barvy lze přizpůsobit

7 kapes na spací pytel

Hot Tags: 7 kapes sprcha tote taška, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like