2 balení ok taška na pláž Tote / dětská písečná pláž hračka taška

2 balení Síťová taška na pláž Tote / dětská písečná pláž Sáček na uložení hraček · Odolná plážová taška Tote - Naše síťová plážová taška je vyrobena z velkého pletiva a oxfordové tkaniny, odolné a odolné. Spodní část je síťovaná a zesílená nylonem pro zvýšení její nosnosti. Prodyšný design oka pro větrání vám pomůže ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

· Trvanlivá plážová taška Tote - Naše síťová plážová taška je vyrobena z velkého pletiva a oxfordové tkaniny, odolné a odolné. Spodní část je síťovaná a zesílená nylonem pro zvýšení její nosnosti. Prodyšná síťová konstrukce pro větrání může mnohem jednodušší odvodnění písku a vody.

· Super Value Set - Dodává se se dvěma velikostem síťoviny (pro L & S): Velikost L: 18 "vysoká (není součástí balení) x spodní část je 12" x 18 ", velikost S: 9. 4" x 9 4 ".Můžete držet hračky podle vaší potřeby a roztahování oka způsobuje, že drží mnohem větší a více předmětů.

· Snadná manipulace - taška na plážové hračky může být složena na malou velikost, která zabere jen málo místa, je snadné ji ukládat do kabelky, zásuvky, zavazadlového prostoru, pokud jej nepoužíváte. Nylonovou rukojetí si můžete vzít s rukou nebo ramenem. Také jako skladovací taška mohou načíst hračky a zavěsit je na zeď.

· Široká škála použití - taška na okraje je ideální pro ukládání hraček, plážových ručníků, plavek, slunečních brýlí, brýlí, lehkého občerstvení atd., Speciálních pro pláž, koupání, plavby lodí, kempování, sporty ve volné přírodě. Větší můžete také použít pro skladování sněhových nástrojů v zimě. Doporučuje se ruční praní a opláchnutí a zavěšení na sucho.

· Garantované bez rizika - Váš nákup je plně chráněn při objednávce dnes. Pokud nejste spokojeni se svými produkty, kontaktujte nás kdykoli, my vám zašleme zpět do 24 hodin se snažíme co nejlépe udělat věci správně.

· Materiál: Vyrobeno ze síťoviny a tlusté oxfordové tkaniny, takže je tuhé a drží tvar dobře, zatímco visí na rameni, když jdete na moře, Velikost: 45x30x45cm

2 balení ok taška na pláž Tote / dětská písečná pláž hračka taška

2 balení ok taška na pláž Tote / dětská písečná pláž hračka taška

Naše služba

1. Máme více než 16 let historii.

2. Právo importu a exportu

3. Naše vlastní továrna a showroom

4. Silná technická síla výzkumu a vývoje

FAQ

1. Jak můžeme získat vzorek?
Můžeme vám dodat vzorky formou expresu. Nebo můžeme vytvářet vzorky a zpracovávat podrobné obrázky pro vás, je to pro nás oběma ekonomickými způsoby.

2.Je vrácena částka výběrového poplatku?

Ano. Pokud zadáte objednávku, vrátíme se k výběrovému poplatku.

3. Jak dlouho trvá vzorek?
Je to asi 7 až 10 dní.

4. Jak zvládnete problémy s kvalitou?
Máme 14 let zkušeností a profesionální řízení kvality team.And budeme potvrdit s naší továrny, náš agent dopravy.

Hot Tags: 2 balení oka plážové tašky tote / děti písek pláž hračka skladovací taška, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like