Vodotěsný kulatý prádelní koš

Baby Oblečení Skladování Prádelna Koš Vodotěsný - Skladovací tašky 'vnitřní s vodotěsným typem povlaku, vodotěsný a odolný proti vlhkosti umožňuje vaše úložná taška odolnější. Neuvěřitelně univerzální: Vaše úložná jednotka 15 " x 11" se bude hodit po celá léta, aby come.as vaše děti stárnou...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Je nepopiratelné, že vysoce kvalitní výrobky usnadní a z větší pohodlí život. Tento druh vodotěsného kruhového prádla koš používá plátěný materiál a PE povlak. Bude to velmi užitečný nástroj při koupání a mytí. Snadno se zatahuje, flexibilní demontáž, nezabírá žádný prostor, činí domácí život pohodlnější a pohodlnější, čistý a uklizený, vzhled je lepší než tradiční koš, může použít kdokoli v jakémkoli věku.


Skládací buben špinavý koš

Vysoce kvalitní tkanina, intimní vodotěsnost, osvěžující a prodyšná, velká kapacita, domácí prádlo, dětské hračky


Children's Toy Receiver Box Foldable Baby Cartoon Toy Receiver Basket Receiver Bag Toy Receiver Basket Receiver Basket Wall Hanging Dirty Laundry Basket Change Laundry Receiver Bucket Toilet Cover


Příjem Barel je šetrné k životnímu prostředí, trvanlivé, high-kapacita, hrát a přijímat nové módy, kreslený zvířecí design, zdravá volba, žádný zápach


Skládací špinavý kbelík s přenosným designem, snadno se pohybuje, může přijímat hračky, špinavé oblečení a tak dále, složit a přijmout, dá vám čistý a pohodlný prostor, snadno se sbírat, snadno se pohybovat, jednoduché a čisté přijímat špinavé oblečení, hračky občerstvení, noviny a periodika, atd.


Ušetřete místo, vychutnejte si pohodlný domácí život, převlečte se, dětské hračky

Způsob mytí lze ručně umýt

Snadno přijímat, prostorově úsporné materiály, bezpečné cvičení baby nezávislost

Cute Animal Storage Bag je vhodný pro ukládání plyšových hraček, dětských potravin. Děti se také dostanou dovnitř, aby si hrály na schovávanou. Je to osobní účtenka patřící dítěti.


Big-kapacita Baoma obavy o tom, jak moc dětský módní design má. Každé malé zvíře je promítáno dětmi a požádáno o barevnou shodu dětí, což odráží rozmanitost a rozlišovací způsobilost světa dětí.


Skládací a uzavřený vnější obal šetrný k životnímu prostředí je vhodný pro balení pytlů šetrných k životnímu prostředí, netoxický a netoxikovaný. Pokud se nepoužívají, mohou být složeny a přijaty, aniž by zabívaly místo vůbec.Výhody

  • Rozumný design: Rychle složit a položit pro skladování, když se nepoužívá, takže můžete plně využít každý prostor.

  • Funkce odolná proti vlhkosti: PE povlak.

  • Krásný design a styl: se zábavnými a roztomilými vzory, které dodávají vašemu prádlu svěží, moderní pocit.

  • Velká velikost: S kapacitou super sběru může výrazně zvýšit úložný prostor místnosti a může být dokonce použit pro skladování během cestování.

  • Poznámka: Dálková přeprava může způsobit vrásky ve výrobku, po určité době se zotaví nebo může být vyhlazena parní žehličkou a vysoušečem vlasů.

Parametr

PoložkyVodotěsný kulatý prádelní koš
Velikost35 * 35 * 45 cm nebo přizpůsobené
Jednotková cena1.5 ~ 2.0 usd
Ukázkový čas3 ~ 5 dní
Hmotnost300-350g
BarevK dispozici jsou různé typy a přizpůsobení je přijatelné.
MateriálBavlněné prádlo s PE povlakem
Moq1000ks

Aplikace

Poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho úložných potřeb, jako je skladování oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenka atd.), skladování domácího textilu, skladování dětských výrobků, skladování dětského produktu a skladování domácího produktu.


Dotaz