Prádlo pop up

Pop Up Hamper Okamžité a přenosné úložné prostory pro hračky, oblečení a další Vyztužené rukojeti usnadňují transport a přepravu 100 procent polyesteru s vlečkou a pevným ocelovým rámem, který se při použití nepoužívá. Rozměry: 13,5 palce L x 13,5 palce W x 21,5 palce H. Prádlo brání ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Je nepopiratelné, že každé zvíře milující dítě bude nadšeno, že bude krmit své koše ve tvaru zvířete v špinavém oblečení, hračkách nebo botách. Tento typ prádla pop-up taška může ušetřit spoustu místa pro váš dům. Může mít plné oblečení nebo příslušenství, hračky a udržuje váš dům čistý a uklizený. Odolný síťový materiál udržuje oblečení v čerstvém stavu a snižuje zápach pro maximální cirkulaci vzduchu. Je ideální pro umístění oblečení, hraček a sportovních potřeb apod. Je vhodný pro použití v bytových kolejích, kempování, rodině, hotelech nebo cestování.

Výhody

  • Robustní konstrukce: Každá rukojeť je zesílena a připevněna k košům na prádlo, a to díky velmi silnému šití, aby odolala těžkým nákladům.

  • Vysoce kvalitní: Prodyšné a odolné materiály zajišťují maximální cirkulaci vzduchu, udržují oblečení čerstvé a snižují zápach.

  • Funkční pomůcka: Může stát ve svislé poloze jako koš na prádlo pro špinavé oblečení nebo jako hračku a pohyblivý skladovací koš zip zabraňuje rozlití.

  • Roztomilý a stylový design: Lehké, děti všech věkových kategorií mohou přinést košík do libovolné místnosti, kterou chtějí zabalit.

  • Velikost a barvu lze přizpůsobit.

Parametr

Velikost 38 x 38 x 50 cm
Hmotnost Méně než 100g
Barva Červená, světle červená, karmínová nebo podle vašich požadavků
Materiál 190T a Nylon
OEM Vítejte
MOQ 1000 PCS

aplikace

Vhodné pro ukládání a organizaci dětských hraček, špinavého oblečení, osušek nebo jiných každodenních drobností; vhodné pro prádelny, dětské pokoje, koupelny, ložnice, šatny, univerzity, ubytovny, apartmány, hotely a dokonce i kempování nebo cestování.

Zobrazit produkt

Laundry Pop Up Bag

Hot Tags: Prádelna Pop Up Bag, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit