Pohyblivý ružový rohový pop up prádelník

Popelník na ruční prádlo Ružový bez víka Jednoduché domácí pečicí prádlo s pevným držákem S robustním nylonovým držákem Držadla, snadno se otevírají a skládají plochě na prádlo a ukládají špinavé oblečení, jako jsou ponožky a punčochy, trička nebo šaty. pop up prádlo brání růžové
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh přenosného růžového rohu vyskočí z prádla a udržuje čistý, přirozený vzhled původního vzhledu a každá barevná kombinace má obdélníkový nebo kulatý tvar s různými barvami a výtisky. A má určitou tvrdost, otevření má podpěru obruče, může dát jídlo, hračky pro děti, může shromažďovat špinavé oblečení a jiné předměty. S elegantním designem, může nejen udržet váš pokoj čistý, ale také přidat do vašeho pokoje barevný nádech.

Výhody

  • Skládací pop-up design pro snadné uložení v malých úložných prostorách.

  • Síťová podšívka snižuje opotřebení a zvyšuje nosnost, což umožňuje částečnou cirkulaci vzduchu a eliminuje vlhkost a zápach.

  • Návrh vzoru nebo konstrukce víka může zavřít váš košík a zabránit rozlití oblečení.

  • Lehký rám může být zkroucený a potom složen, aby se ušetřilo místo.

  • Dvě odolné rukojeti usnadňují přenášení tohoto vyskakovacího závěsu do prádelny.

Parametr

Velikost 35 x 46 cm
Barva Pink samozřejmě, ale také přijímáme přizpůsobení
Hmotnost 200 až 300 g
Materiál Polyester 190T (jedna strana) + kovový drát
OEM Vítejte
MOQ 100 PCS
QC 100% odborná prohlídka před odesláním

aplikace

Vhodný pro vycpávky zvířat, dekorace pro dětské pokoje, drobné doplňky atd. Kromě toho je můžete použít jako hračkový koš pro dětské pokoje.

Hot Tags: přenosný růžový roh pop up prádelna brání, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like