Pop Up skladování dětské oblečení

Pop up skladování Dětské oblečení Prádlo Hamper Kvalita a design - Skládací popping up bariéra je ideální pro dětské ložnice dekor. Naše pytle na prádlo se snadno otevírají a 100% dítěte je přátelské. Je vyrobena z polyesteru z textilního materiálu a obsahuje pevné tkaniny a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pop up skladování dětské oblečení

Kvalita a design - Sklopná výplňová výplň je ideální pro výzdobu dětí. Naše pytle na prádlo se snadno otevírají a 100% dítěte je přátelské. Je vyroben z polyesterového textilního materiálu a má pevné tkaniny a odolnou konstrukci. Úložný sběrný sud má spoustu prostoru pro chlapce a dívčí oblečení. Dvě dlouhé rukojeti usnadňují transport mezi ložnicí a prádelnou.

 

Brilantní umělecká práce - náš skládací koš na prádlo představuje nejlepší umělecká díla Disney. Různé postavy zahrnují Spiderman, Elena, Black Panther, Frozen, Darth Vader, Disney Princess, Mstitelky, Wonder Woman, Batman a Superman. Vytištěné na vysoce kvalitním materiálu 190T, 210T Polyester, tato grafika je živá a bohatá. Tato prádelna brání dělat perfektní dětské ložnice dekor. Mix a přizpůsobte různé postavy pro nejlépe vypadající dětskou ložnici.

 

Všestranné a snadné dětské oblečení brání - Náš koš na prádlo má spoustu prostoru pro dětské oblečení. Měřidla 17 "x 17" x 24,5 ", když je otevřená, můžete pohodlně nasadit dětské oděvy, materiál 190T zajišťuje odolnost a pevnost při skladování dětského oblečení. Naše sklápěcí prádelna přetrvávají, takže je lze snadno skladovat ve skříňce vašeho dítěte nebo pod palandou, když se nepoužíváte.

Toto skládací prádlo brání Supermanu a jinému stylu a je vyrobeno pro maximální pohodlí. Skládací koše na prádlo nabízejí spoustu oděvů pro skladování oblečení pro děti a jsou ideální pro organizaci skříní, dekorace pro děti a skladování pro mnoho různých typů místností. Naše prádelna přináší pevný tkaný 190T vysoce kvalitní polyester. Tato pevně tkaná látka poskytuje extra pevnost, aby vaše oblečení bylo zajištěno. Tyto ručníky mají dvě zesílené extra silné boční rukojeti, díky nimž se od dětské ložnice přesunuje do prádelny vítr. Tyto překážky jsou sklopné a skládací, položené ploché pro snadné skladování pod postelí, skříní nebo v jakémkoliv jiném obytném prostoru. Pevně tkané látky na těchto koších jsou na rozdíl od levnějších sítí na trhu. Tkanina, kterou používáme, zvyšuje odolnost a odolnost při ukládání košil, šortky, ponožky, oblečení pro kluky, dívčí oblečení, dětské oblečení nebo vše, co ukládáte.

 

Pop up skladování dětské oblečení

Hot Tags: pop up skladování dětské oblečení prádlo bránit, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like