Pop Up Mesh Hamper Se Zipem

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh pop up ok překážka se zipem je ekvivalentní jednoduchý a lehký víceúčelový skladovací koš, který může být použit k ukládání rozptýlených položek v domácnosti. Je lehký a pružný a může být navržen do různých tvarů podle potřeb zákazníka. Neobsahuje prostor v místnosti, integruje kreativní domovy podle potřeby, usnadňuje uspořádání a skladování lidí, umí umisťovat knihy, noviny, oblečení atd., Což je dobrý pomocník pro každodenní použití doma.

Výhody

  • Vyztužené řídítka: Každá rukojeť je vyztužena a připojena k košu na prádlo. Extra silné šití se používá k posílení těsného prošívání kolem popruhů, což umožňuje koš na prádlo vydržet těžší zátěž.

  • Praktické víko na zip: Nahoře je kryt zipu, takže se nemusíte obávat, že vám vypadne oblečení nebo ztratí oblečení na cestě.

  • Velká kapacita: dost, aby vydržely spoustu nákladu, snadno se skladovalo hodně oblečení, hraček a sportovního zboží.

  • Skládací: lehký, snadno přenosný a skladovatelný. Rám s pružinovým drátem lze snadno skládat, šetří místo a snadno se skladuje téměř kdekoli.

  • Prodyšné materiály: vysoce kvalitní, silná nylonová síťovina šetrná k životnímu prostředí, která maximalizuje cirkulaci vzduchu a udržuje oblečení čerstvé.

  • Robustní: Vyrobeno z vysoce kvalitního ocelového drátu, pevného dna, silné a pružné, dlouhé životnosti.

Parametr

Velikost Jak si přeješ
Materiál netkaný / polyester / síť nebo přizpůsobený
Hmotnost 350 g
Barva Každá barva se vám líbí
OEM Ano
MOQ 1000 PCS

aplikace

Vhodné pro oblečení, skladování hraček nebo sportovní potřeby atd. Je to dobrý pomocník pro rodinu, hotel nebo cestování. Vhodné zejména pro teenagery a ložnice, vhodné i pro kempování, pláže, čistírny

Dotaz