Pop Up dětské hračky hrací koše

Pop Up dětské hračky hrací koše

Dětské prádlo - Pop-up a skládací kachní hračkářský kufřík a koš na hračku pro dětské ložnice a dětské hřiště · Děti: Každé zvíře milující dítě bude nadšeno, že bude krmit kachnu ve špinavém oblečení, hračkách nebo botách a každý rodič bude být extatický o čisté místnosti. Být lehký, umožňuje dětem všech věkových kategorií přenášet bariéru do všech místností, které si přejí uklízet. · Sklopná: Kufrík na skladování hracích automatů pro dětské hračky se skládá do méně než 2 palce, když potřebujete ušetřit místo. Pro bezpečné ukládání jednoduše připevněte řetězce na obou koncích. Pomocí pružiny, jako je drát, může bránit pop-up a být připraven k použití během několika vteřin, aniž by dítě ohromilo.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pop Up dětské hračky hrací koše

Kids Hamper - pop-up a koš na hračky pro dětské ložnice a herny

· Děti : Každé zvíře, které miluje zvíře, bude nadšeno, že krmí svou kachničkovou bariéru špinavými oděvy, hračkami nebo botami a každý rodič bude nad čistou místností nadšen. Být lehký, umožňuje dětem všech věkových kategorií přenášet bariéru do všech místností, které si přejí uklízet.

· Sklopná: Zásobník skladu se skládá do méně než 2 palce, když potřebujete ušetřit místo. Pro bezpečné ukládání jednoduše připevněte řetězce na obou koncích. Pomocí pružiny, jako je drát, může bránit pop-up a být připraven k použití během několika vteřin, aniž by dítě ohromilo.

· Víceúčelový: Tento úložný koš je zábavný pro každé malé dítě a přemění jakoukoliv ložnici nebo hernu do čisté zábavy a zážitku. Ať už ukládáte oblečení, hračky nebo boty, můžete do tohoto překážky přinést cokoli, čímž vaše děti vyrazí.

· Rozměry: 16 "(D) x 20" (H), 26 "(H) se zavřeným víkem. Materiál: Prodyšný polyester.

Pop Up dětské hračky hrací koše

Specifikace

Rozměry: 16 "(D) x 20" (H), 26 "(H) se zavřeným víkem. Materiál: Prodyšný polyester.

Víceúčelové: Tento skladovací hák je zábavný pro každé malé dítě a přemění jakoukoliv ložnici nebo hernu do čisté zábavy a zážitku. Ať už ukládáte oblečení, hračky nebo boty, můžete do tohoto překážky přinést cokoli, čímž vaše děti vyrazí.

Oznámení

Pomocí pružiny, jako je drát, může bránit pop-up a být připraven k použití během několika vteřin, aniž by dítě ohromilo.

Jednoduše sbalte kroužek a zmačkněte jej, když se nepoužívá.

Pop Up dětské hračky hrací koše

Hot Tags: pop up dětské hračky skladování překážet bin, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like