Pop Up

Pop Up Hamper Okamžité a přenosné úložné prostory pro hračky, oblečení a další Vyztužené rukojeti usnadňují transport a přepravu 100 procent polyesteru s vlečkou a pevným ocelovým rámem, který se při použití nepoužívá. Rozměry: 13,5 palce L x 13,5 palce W x 21,5 palce H. Prádlo brání ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pop Up

Okamžité, přenosné úložiště pro hračky, oblečení a další

Vyztužené rukojeti usnadňují transport a přepravu

100% polyester se síťovou vlečkou a robustní ocelový rám, který se zhroutí, když se nepoužívá

 

Rozměry: 13.5 palce L x 13,5 palce W x 21,5 palce H

Praní prádla s trvanlivými rukojetí na této bariéře se také zdá být docela křehké, takže to má tendenci vyprázdnit v koši na prádlo místo toho, aby je doneslo do prádelny. Pro porovnání, prádlo brání kapacitu je asi 6 kg. Obraz na přední straně je velmi živý a chodí dobře do místnosti se silimar tematikou. Děti budou mít rády překážky a své špinavé oblečení a hračky položí uvnitř organizátoru koše na prádlo.

Když poprvé ukládáte špinavé prádlo na prádlo, zabraňte jeho rušení. Bylo to do poloviny plné jen s mým batolem. Funguje to skvěle, když držíte špinavé oblečení, dokud je nebudete moci dát do jiného koše pro přepravu do a ze svého prádelny. Dokud ji nechcete nosit, ani jej nepohybujete s oblečením. je to vhodné pro vaši domácnost.

Pop Up Laundry Hamper

Hot Tags: Pop Up Laundry Hamper, Čína, výrobce, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like