Vyskakovací sklopný obdélník prádelníku

Vyskakovací sklopný prachový obdélník · Multifunkční: Trvanlivá konstrukce a materiál z něj činí víceúčelovou bariéru, perfektní pro prádlo nebo hračky a sportovní zboží, které si přejete uložit. Tolik použití! Ideální pro použití doma, ve škole, v táboře, v hotelu nebo na cestách. · Robustní a inteligentní prostor ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vyskakovací sklopný obdélník prádelníku

· Multifunkční: Trvanlivá konstrukce a materiál z něj činí víceúčelovou bariéru, ideální pro prádlo nebo hračky a sportovní potřeby, které si přejete uložit. Tolik použití! Ideální pro použití doma, ve škole, v táboře, v hotelu nebo na cestách.

· Robustní a inteligentní konstrukce pro úsporu místa Tento otevřený úchyt se snadno otevře, když je otevřený. Při nepoužívání může být sklopen plochým nebo do malého plochého kruhu (8 "x 1") pro vyrovnání kompaktnější úložný prostor! Vynikající pro cestování - v kufru nezabere mnoho místa! S překážkou je možno snadno dodržovat pokyny pro skládání s ukázkovými obrázky.

· Vyztužené dvojitě uchycené rukojeti umožňují snadné přenášení překážky. Na rozdíl od mnoha levných a křehkých rukojetí venku tohle nebude trhat!

· Odolný a prodyšný Pop-Up Hamper má plné zatížení prádla, což je skvělý spořič pro každý domov. Trvanlivý síťový materiál umožňuje maximální cirkulaci vzduchu tím, že udržuje oblečení čerstvé a minimalizuje zápach. Dno je vyrobeno z pevného polyesteru pro odolnost a pevnost. Vhodná boční kapsa je součástí dodávky.

Vyskakovací sklopný obdélník prádelníku

Hot Tags: pop-up skládací prádlo brání obdélník, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like