Navy Blue Pop-Up nylonová prádelna

Náš nylonový modrý pop-up nylon prádelník Hamper tkanina materiál odolný a věčný: vysokou hustotou tkanina zajišťuje lepší nosnost a velká kapacita se nebojí lámání. Je to bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Neobsahuje žádný formaldehyd a vůně neprůstřelný a odolný proti plísním a vlhkost, i když prach padá na vrchol, otřete vlhkým hadříkem a pak jej můžete vyčistit jako nový a snadno se umýt. Dlouhá životnost, silná tkanina v Oxfordu , lehký materiál, tlustá tkanina, odolná proti opotřebení a odolná, není snadné ji používat po dlouhou dobu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Navy Blue Pop-Up nylonová prádelna

Košík je vyroben ze 100% polyesterového materiálu, 40 g / m2 síťoviny, tloušťky 3,5 mm (polyester Taffeta), ocelový materiál: pozinkovaný o průměru 3,5 mm, vrchní část lopaty je zip, prachotěsný a prodyšný a snadno umístit oblečení. Pop-up nylon prádelník Hamper je připojen s pružným prstencem, odolný proti plísním, prachotěsný, obě ruce mají ruku, malé nohy a ruku táhnou, sklápějí a skládají. Po svazku je hlasitost malá, ne místo a sbírka s tímto krásným sběrným kbelíkem můžete házet všechny špinavé oblečení, špinavé ponožky a tak dále, vzhled není vidět vůbec nepořádně, čistá tkanina pohybuje se směrem ke středu.

Navy Blue Pop-Up nylonová prádelna

Vlastnosti

Odolná a věčná: tkanina s vysokou hustotou zajišťuje lepší nosnost a velká kapacita se nebojí pronikat.

Je to bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Obsahuje žádný formaldehyd a vůně.

Prachotěsný a odolný proti plísním a odolný proti vlhkosti, i když prach padá nahoře, otřete vlhkým hadříkem a čistí se jako nový a snadno se čistí.

Dlouhá životnost, silná tkanina v Oxfordu, lehký materiál, tlustá tkanina, odolná proti opotřebení a odolná, není snadné používat po dlouhou dobu .

Navy Blue Pop-Up nylonová prádelna

Navy Blue Pop-Up nylonová prádelna

Navy Blue Pop-Up nylonová prádelna

Přepravní informace:

FOB Port: Ningbo, Zhejiang, Čína

Doba trvání: 30 - 45 dní

Rozměry na jednotku: 40X40X60cm centimetry

Hmotnost na jednotku: 400g

Jednotky na exportní karton: 100ks

Exportní rozměry kartonu L / W / H: 40 × 40 × 40 cm

Exportní hmotnost kartonu: 13 kilogramů

Tipy pro kupujícího

O produktu pop up hrozí, máme speciální oddělení, abychom zajistili, že před dodávkou nebude žádná přísná kontrola kvality.

O obrázcích, kvůli tomu, že se jedná o světlo a moniter, obrazy mohou mít slabý chromatistický problém, to je nevyhnutelné, odpusťte prosím! Pokud kupující nemůže přijmout, kupte si opatrně.

Informace o specifikacích a skladě, pečlivě zkontrolujte velikost zboží a specifikace výrobku. Zkontrolujte detailní informace se zákaznickým servisem před nákupem.

Varování

Poprvé, když používáte Hamper Basket, udržujte bezpečnou vzdálenost od těla před vyskočením!
a) Vyvarujte se vlhkému prostředí.
b) Používejte ho v rámci skladovací hmotnosti.
c) Boční rukojeti používejte k přepravě těžších nákladů.

Hot Tags: námořní modrá pop-up nylon prádelna hamper, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like