Mesh Pop-Up Prací kladivo

Mesh Pop-Up Prací kladivo

Síťované otevírací koše na prádlo Síťové otevírací koše na prádlo, skládací koš na prádlo Velké síta s dvojitým otevíráním a zesílené rukojeti pro špinavé oblečení Velká kapacita: Rozměry 15 x 15 x 25 palců. Měří přibližně 8,6 palce, když ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Mesh Pop-Up Prací kladivo

Skládací koš na domácí prádlo, skládací koš s velkým okem s dvojitým otevíráním a zesílené kliky pro špinavé oblečení

Velká kapacita: Rozměry 15 x 15 x 25 palců. Dostatečně velké pro uložení prádla po dobu jednoho týdne. Měří pouze 8,6 palce, když je blízko. Ušetřete místo pro skladování.

Dvojité otvory a zapínání na zip - Otvory na horní a boční straně umožňují dva přístupy k prádlu, díky čemuž je praktičtější použití síťového prádelníku, může být postaven ve svislé poloze jako prášek nebo jako koš na prádlo. Zapínání na zip zabraňuje úniku oblečení.

Zesílené rukojeti: Každá rukojeť je vyztužena a přichycena k bráně s extra pevným prošíváním, takže síťový buben na prádlo může nést velké zatížení. Tento zesílený rám může dokonce pojmout až 10 kg.

Prodyšný odolný materiál ze síťoviny - Vyrobeno ze 100% polyesterové síťoviny jemné kvality umožňuje maximální cirkulaci vzduchu a tím udržuje oblečení čerstvé a minimalizuje zápach.

Funkční a praktické: Čtyři bílé výztužné trubky z PVC zajišťují robustní konstrukci a dlouhou životnost. Skvělé pro koleje, cestování, malé byty, kempování, skladování sportovních potřeb, hraček atd.

Zavazujeme se, že vám pomůžeme uspořádat váš prostor. Tento skládací pop-up ok na prádlo prádlo může pojmout až 8 kg .Je vhodný pro koleji koleje, byty a Laundromats.Made z odolného prodyšného síťovinového materiálu, tento ok na prádlo prádelník umožňuje oblečení dýchat, udržet je svěží. Praktické pro cestování, kempování, skladování sportovní potřeby, plážové hračky atd. Trvanlivá konstrukce a dvojité otevírání umožňují jeho použití při používání funkčnější, postavit se vzpřímeně jako překážka na prádlo nebo položit jako koš na prádlo. Ideální volba pro uspořádání vašeho prostoru bez zanechání hraček a špinavého oblečení všude!


jméno výrobku

Skládací koš na prádlo Sorter Hamper

Materiál

100% polyester, 190T hmotnost tkaniny: 36GSM, skládací ocelový drát + 1cm plastová trubka

Velikost

canaccommodate Přizpůsobeno

Obal

1ks / opp taška + barevná karta, 50ks / karton

Fukce

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Použitelné do škol, rodin, nemocnic, hotelů, funkčních košů na textilie, skladovacích košů, úložných hraček pro děti atd.

MOQ

500-1000PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý sítotisk, barvení,

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal, L / C
Mesh Pop-Up Prací kladivo


Znalost


Technologie podepření pozinkovaného ocelového drátu z pozinkovaného ocelového drátu, založená na 3000 testech skládání, zaručuje našim výrobkům opakované použití, díky nimž jsou odolné proti opotřebení a snadno deformovatelné s dobrou elasticitou. Po vyleštění ocelovou tyčí náš ocelový drát používá stroj na výrobu drátů. Pozinkovaný ocelový drát je dobré kvality, není snadné ho rozbít, s dobrou elasticitou a trvanlivostí. Bez ohledu na velikost objednávky lze každý krok sami dobře ovládat. Přestože nejsme velký výrobce, můžeme se chlubit vysokou účinností. Vaše objednávka může být uvedena do výroby do 5 minut po potvrzení. Všechna příslušná oddělení reagují rychle. Nemáte obavy o kvalitu a dodací lhůtu požadovaných produktů.Dotaz