Mesh Laundry Hamper

Popis výroby Tento koš s košem se dá snadno otevřít, aby pojal plné množství prádla. Je vyroben z materiálu síťoviny. Umožňuje vzduchu cirkulovat skrz kladivo, čímž eliminuje pachy vlhkosti a prádla. Dvě robustní kliky v horní části kladiva usnadňují přenášení v jedné ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tento koš s košem se dá snadno otevřít, aby pojal plné množství prádla. Je vyroben z materiálu síťoviny. Umožňuje vzduchu cirkulovat skrz kladivo, čímž eliminuje pachy vlhkosti a prádla. Dvě robustní kliky v horní části kladiva usnadňují nošení v jedné ruce, tento kladivo se složí naplocho.

Mesh Laundry Hamper

Funkce

- Prostorná kapacita. Velká kapacita může být naložena o hmotnosti asi 10 kg

- Oddělovač ložnic pro oddělení oblečení. Pokud jste unaveni jít domů, nemáte čas na praní oblečení, můžete si nechat špinavé oblečení uvnitř tohoto skládacího špinavého oblečení. Materiál síťoviny je schopen umožnit cirkulaci vzduchu skrz kladivo, čímž eliminuje pachy vlhkosti a prádla.

- Skládací, snadno přenosný design. Skládací a lze jej složit, když nepoužíváte Jít venku pro uložení do kamery, můžete ji složit a poté ji otevřít.

Mesh Laundry Hamper

Jak používat křižák jako odpad?

Tento přenosný organizér na praní prádla lze také použít jako přenosnou nádobu na odpadky. Dovolte mi to říct. Nejprve dejte dovnitř velký polybag. Za druhé, použijte svorku / klinovač, aby byla stabilní. Nezáleží na tom, jaký druh svěrky je. Mimochodem, je dobré dát jeden kus černé tašky do skládacího koše na batolata. Je vhodné použít pro skladování, kempování nebo cestování, kempování nebo skladování hraček.

Zkontrolujte prosím můj obrázek.

Mesh Laundry Hamper

Naše společnost

Společnost Fuxin je úspěšným výrobcem a dodavatelem, věnovali jsme se vyskakovacímu koši / koši na prádlo / koši na skládací hračky, které vám po mnoho let poskytneme vynikající služby a konkurenceschopnou cenu, očekáváme, že se stanete vaším dlouhodobým partnerem v Číně.

Mesh Laundry Hamper

Mesh Laundry Hamper

Dotaz