Síť prádla Hamper

Popis výroby Tento koš může být snadno otevřen, aby mohl pojmout plnou náplň prádla. Je vyroben z materiálu tkanina mesh.It umožňuje vzduch cirkulovat v celém překážku odstranění vlhkosti a prádla brání zápachu. Dvě pevné rukojeti v horní části zábrany usnadňují přenášení v jednom ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tento koš může být snadno otevřen, aby mohl pojmout plnou náplň prádla. Je vyroben z materiálu tkanina mesh.It umožňuje vzduch cirkulovat v celém překážku odstranění vlhkosti a prádla brání zápachu. Dvě pevné rukojeti v horní části zábrany usnadňují přenášení v jedné ruce, tato překážka je plochá.

Síť prádla Hamper

Funkce

 

- Prostorná kapacita. Velká kapacita může být zatížena hmotností asi 10 kg

- Ložnice dělič pro oddělování oděvů. Pokud jste unaveni jít domů, není čas si umýt oblečení, můžete si udržet špinavé oblečení uvnitř tohoto skládacího špinavého prádla. Síťový materiál je schopen umožnit cirkulaci vzduchu v celém překážce, což eliminuje vlhkost a prádlo brání zápachu.

- Skládací, snadno přepravitelný design. Sklápěcí a skládací, když nepoužíváte Going out for caming lze složit a poté otevřít.

Síť prádla Hamper

Jak používat překážku jako odpadky?

Tento přenosný prádelník brání organizátor také může být použit jako přenosný popelnici. Řeknu vám to. Za prvé, dejte do ní velkou tašku. Za druhé, použijte svorku / Clincher, aby ji udržel stabilní. Nezáleží na tom, jaký je typ svorky. Mimochodem, je to dobrý nápad, aby jeden kus černý pytel do skládacího koše. Je vhodný pro skladování, kempování nebo cestování, kempování nebo skladování hraček.

Zkontrolujte prosím můj obrázek.

Síť prádla Hamper

Naše společnost

Fuxin společnost je úspěšný výrobce a dodavatel, jsme se věnovali sami vyskakovací okna / prádla brání koš / skládací hračka skladování bránit mnoho let, budeme poskytovat vynikající služby a konkurenceschopné ceny pro vás, očekáváme, že se stanete vaším dlouhodobým partnerem v Číně.

Síť prádla Hamper

Síť prádla Hamper

Dotaz