Mesh prádelna koš

Popis výroby Tento koš se může snadno otevřít a udržet plné množství prádla. Je vyroben z textilního síťového materiálu . Umožňuje cirkulaci vzduchu v celém koši, což eliminuje vlhkost a prádlo brání zápachu. Dvě robustní rukojeti v horní části koše usnadňují přenášení v jednom...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

 

Tento koš se může snadno otevřít a udržet plné množství prádla. Je vyroben z textilního síťového materiálu . Umožňuje cirkulaci vzduchu v celém koši, což eliminuje vlhkost a prádlo brání zápachu. Dvě robustní rukojeti v horní části koše usnadňují přenášení v jedné ruce, tento koš se skládá na plocho.

 

  Mesh Laundry Hamper

 

Funkce

 

- Prostorná kapacita.  Velká kapacita může být naložena hmotností cca 10kg

- Dělič ložnice pro oddělování oblečení. Pokud jste unaveni jít domů, není čas na praní prádla, můžete si nechat špinavé oblečení uvnitř tohoto skládacího špinavého prádla Skladovací prádelní koš. Síťovina materiál je schopen umožnit cirkulaci vzduchu v celém koši odstranění vlhkosti a prádlo bránit pachy.

- Skládací, snadno přepravní design.  Skládací a mohou být složeny, když nepoužíváte Going outside pro vačkování lze složit a pak jej otevřít .

 

 Mesh Laundry Hamper

 

Jak používat koš jako odpadky?

 

Tento přenosný prádelna brzda organizátor také může být použit jako přenosný odpadkový koš . Něco ti řeknu. Za prvé, dát velký polybag uvnitř . Za druhé, použijte svorku / Clincher, aby byl stabilní. Nezáleží na tom, jaký druhclamp to je.  Mimochodem, Je dobré dát jeden kus černý sáček do skládací koš . Je vhodné použít pro úložný koš, kempování nebo cestování, kempování nebo úložný prostor pro nákřeh.

Prosím, zkontrolujte můj obrázek .

Mesh Laundry Hamper

 

Naše společnost

Společnost Fuxin je úspěšným výrobcem a dodavatelem, věnovali jsme se vyskakovacímu koši / koši na prádlo / skládacímu úložnému prostoru pro obě strany mnoho let, budeme vám poskytovat vynikající služby a konkurenceschopnou cenu, očekáváme, že se stanete vaším dlouhodobým partnerem v Číně.

 

Mesh Laundry Hamper

Mesh Laundry Hamper

 

 

Hot Tags: mesh prádelna koš, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like