Síťový koš na prádlo pro špinavé oblečení

Síťový koš na prádlo pro špinavé oblečení

Síťované bambusové madlo s držadlem Odolný materiál Ventilovaná síťovina umožňuje maximální cirkulaci vzduchu pro dýchání oblečení, robustní konstrukce zajišťuje roky spolehlivého skladování a přepravy prádla. Vícero využití. Perfektní pro uložení hraček a sportovních potřeb, velmi snadné čištění. Tyto vyskakovací ok ...
Chat teď

Podrobnosti o produktuJako skvělý způsob, jak uspořádat prádlo a jiné triviální věci, je tento druh síťového koše na prádlo pro špinavé oblečení velmi lehký, takže můžete ukládat malé oblečení pro snadné skladování a pohyb. Prodyšná síťovina pomáhá proudění vzduchu a zabraňuje zápachům způsobeným špinavým oblečením, potem a vlhkostí. Zjednodušuje práci vašeho domova a udržuje vaše domácí prostředí čisté a uklizené, což je ideální pro použití na univerzitách, kolejích, kempech, bytech atd.

Parametr

Velikost 40 x 40 x 60 cm nebo na míru
Hmotnost 200 g
Barva Jako vaše požadavky
Materiál 100% cutton a polyster
OEM Vítejte
MOQ 100 ks

Výhody

  • Vysoce kvalitní materiály: nylonová síť a skládací ocelový drátěný kov, šetrné k životnímu prostředí a mohou maximálně uložit úložný prostor.

  • Odolný a prodyšný: Ekologický a vysoce kvalitní materiál z nylonové síťoviny umožňuje maximální cirkulaci vzduchu, takže udržuje oblečení čerstvé, orámované kvalitními ocelovými dráty, robustní konstrukce zajišťuje roky spolehlivého skladování a přepravy prádla.

  • Pečlivý design: snadné otevírání, skládací do ultra kompaktní velikosti pro snadné skladování, když se nepoužívá.

  • Snadné čištění: Nečistoty nebo kapaliny otřete mokrým ubrouskem.

  • Více použití: Plné prádlo, flexibilní rám, ultra lehký a snadno se přenáší.

  • Všechny naše výrobky jsou vyráběny pod přísnou kontrolou kvality.


aplikace

Je vhodný pro skladování oblečení, hraček nebo sportovních potřeb. Je to dobrý pomocník pro rodinné použití nebo cestování. Obzvláště vhodný pro teenagery a ložnice, vhodný také pro kempování, pláže, čistírny atd.

Výhody a nevýhody polyesterových tkanin


1. Polyesterová tkanina s vysokou pevností

2. Super pružnost polyesterových tkanin

3. Tepelná odolnost polyesterových tkanin je velmi dobrá.

4. Polyesterové tkaniny mají dobrou světelnou odolnost.

5. Odolnost polyesterové textilie proti opotřebení

6. Dobrá chemická odolnost polyesterových tkanin

7. tkanina s vysokou pevností, odolná proti opotřebení a odolná proti opotřebení; světlé barvy a trvanlivé; hladká rukojeť, elastická a nevhodná pro tvar, záhyb a smršťování; snadno omyvatelné a suché, bez žehlení; odolnost vůči kyselinám a zásadám, není vhodný pro korozi.

Vzhledem k vysoké pevnosti a mimořádné elasticitě materiálu z polyesterových tkanin, proto naše továrna používá polyesterovou tkaninu k výrobě košů na prádlo a košů na vyskakování.


Znalost


Rozdíl mezi digitálním tiskem a sítotiskem se projevuje hlavně v:

1. Digitální tisk je jasnější a jasnější než běžný sítotisk a má odlišné úrovně barev. Kromě toho nedochází k posunu a překrývání barev a barevné bloky jsou relativně jednotné.

2. Stálost barev digitálního tisku je vyšší než u běžného hedvábného tisku.

3. Celková jasnost digitálního tisku je také vyšší než u běžného sítotisku.

Následuje úvod do digitálního tisku:

Je vytištěn digitální technologií. Technologie digitálního tisku je nový a high-tech produkt, který integruje mechanické, počítačové, elektronické a informační technologie s neustálým vývojem počítačové technologie. Vznik a neustálé zlepšování této technologie přineslo do textilního polygrafického a barvicího průmyslu zcela nový koncept. Jeho pokročilé výrobní zásady a metody přinesly nebývalou příležitost k rozvoji textilního tiskařského a barvicího průmyslu.


Dotaz