Síťovaná taška na prádlo

Barevný síťový skládací špinavý oděv na prádlo, vysoce kvalitní látka PP Stále se bojíte o dům plný nepořádku? Každé špinavé oblečení je distribuováno u vás doma. V každém rohu je v koupelně nashromážděno hodně špinavého oblečení. Bakterie rostou a domnívají se, že se omyly ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Barevný síťový skládací špinavý oděv na prádlo, vysoce kvalitní látka PP


Stále se bojíte o dům plný nepořádku? Každé špinavé oblečení je distribuováno u vás doma. V každém rohu je v koupelně nashromážděno hodně špinavého oblečení. Bakterie rostou a domnívají se, že všechny prádlo vyprali. Pak zjistíte, že pod postelí nebo v rohu jsou špinavé šaty. Cítíte také potíže?


Teď to všechno dejte našim košům na prádlo na špinavé oblečení. Vyřešte svůj chaotický život, vše chaotické nechte koš na prádlo složit, pohodlný a hygienický


· Název: Skládací koš na špinavé prádlo skládací

· Materiál: pletivo + drát

· Balení: OPP taška + karta

· Velikost produktu: 32x32x52cm

· Hmotnost: 105 g

· Ruka v ruce: Design v ruce je pohodlný a snadno se umístí.

· Malý design kapsy: malý design kapsy může nastavit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd.

· Popis materiálu: jemný špendlík, pevné sešívání, malá síťovina, jemná síťovina, není snadné ji rozbít

· Zcela složená velikost je velmi malá na to, aby šla do práce, prázdninové nákupy si můžete vzít s sebou, podle osobních preferencí lze také složit, viditelnou krásu a velikost použít, skládání nemusí být tak šťastné, že přijde.jméno výrobku

Síťovaná taška na prádlo na prádlo

Materiál

100% polyester, 190T hmotnost tkaniny: 36GSM, skládací ocelový drát + 1cm plastová trubka

Velikost

canaccommodate Přizpůsobené 32x32x52cm

Obal

1ks / opp taška + barevná karta, 120ks / karton

Fukce

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Použitelné do škol, rodin, nemocnic, hotelů, funkčních košů na textilie, skladovacích košů, úložných hraček pro děti atd.

MOQ

500-1000PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý sítotisk, barvení,

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal, L / C· Skládací síťový kontejner

Co se bojíte, když jsou vaše šaty naskládány? Špatný, páchnoucí, prodyšný špinavý oděvní košile, jednoduchý oděv nebo v létě lehké oblečení, se snadno používají, lze také použít cestování.


Co se stane, když se výrobky, které si koupíte doma, stávají stále více zmatenými? Stále více chaotický, konečným cílem je přijímat produkty, stát se zdrojem špinavého nepořádku, tento skládací koš, když se používá k rozvinutí, když se nepoužívá ke složení, super mini, vůbec žádný prostor.


· Klapka může být přenášena a zavěšena pro snadné použití. Rukojeť pro víceúčelové použití, odpružená, přenosná, pevná.

Pokud je země mokrá, lze se vyhnout oblečení. Super praktický oboustranný ruční design

Různé barvy, různé pocity

Různé barvy představují různé styly


Technologie


Technologie pozinkovaného ocelového drátu z pozinkovaného ocelového drátu, založená na 3 000 testech skládání, zaručuje našim výrobkům opakované použití, díky nimž jsou odolné vůči opotřebení a snadno se deformují s dobrou elasticitou. Po vyleštění ocelovou tyčí náš ocelový drát používá stroj na výrobu drátů. Pozinkovaný ocelový drát je dobré kvality, není snadné ho rozbít, s dobrou elasticitou a trvanlivostí. Bez ohledu na velikost objednávky lze každý krok sami dobře ovládat. Přestože nejsme velký výrobce, můžeme se chlubit vysokou účinností. Vaše objednávka může být uvedena do výroby za 5 minut po potvrzení. Všechna příslušná oddělení reagují rychle. Nemáte obavy o kvalitu a dodací lhůtu požadovaných produktů.


Dotaz