Mesh Bag Prádelna Koš

Barevná síť skládací špinavé oblečení brání vašemu prádlu, vysoce kvalitní tkanina PP Stále se obáváte o dům plný nepořádek? Každé špinavé oblečení je distribuováno u vás doma. V každém rohu je v koupelně spousta špinavého oblečení. Bakterie rostou a myslí si, že se umyly...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Barva síť skládací špinavé oblečení bránit pro vaše prádlo, vysoce kvalitní tkanina PP


Pořád se bojíš o dům plný nepořádku? Každé špinavé oblečení je distribuováno u vás doma. V každém rohu je v koupelně spousta špinavého oblečení. Bakterie rostou a myslí si, že umyly všechno oblečení. Pak zjistíte, že pod postelí nebo v rohu jsou špinavé oblečení. Cítíš se taky problémová?


Teď to všechno dáme našim košům na prádlo za vaše špinavé oblečení. Vyřešte svůj chaotický život, všichni chaotický nechat koš na prádlo složit řešit, pohodlné a sanitární


·Název: Skládací špinavé oblečení koš bránit

·Materiál: síť + drát

·Balení: OPP taška + karta

·Velikost produktu: 32x32x52cm

·Hmotnost: 105g

·Ruku v ruce: Design ruku v ruce je vhodný pro pohyb a snadné umístění.

·Malý kapesní design: malý kapesní design může nastavit spodní prádlo, spodní prádlo, ponožky atd.

·Popis materiálu: Jemný kolík, těsné prošití, malá síťovina, jemné pletivo, není snadné zlomit

·Zcela složená velikost je velmi malá, aby šla do práce, prázdninové nákupy mohou být s sebou, podle osobních preferencí mohou také složit, viditelnou krásu a velikost používat, skládání nemusí být, jak šťastný přijít.Název produktu

Mesh Bag Prádelna Koš na prádlo

Materiál

100% polyester, hmotnost tkaniny 190T: 36GSM, skládací ocelový drát +1cm plastová trubka

Velikost

canaccommodate Vlastní 32x32x52cm

Obalu

1ks / opp taška + barevná karta, 120ks / karton

Fuction

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Platí pro školy, rodiny, nemocnice, hotely, funkční tkaniny koše, úložné koše, dětské hračky skladování, atd.

Moq

500-1000ks

Vzor loga

Tisk přenosu tepla/Sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý tisk, barvení,

Prodejní

Velkoobchod není maloobchod

Platby

T/T, Západní unie, Paypal,L/C·Skládací síťovina

Čeho se bojíš, když máš nahromaděné oblečení? Špatné, páchnoucí, prodyšné špinavé oblečení koš ok design, jednoduché oblečení nebo drobnosti v létě jsou snadno použitelné, cestování může být také použit.


Co se stane, když produkty, které si koupíte doma dostat více a více zmatený? Stále více chaotický, konečným cílem je přijímat výrobky, stát se zdrojem špinavé nepořádek, tento skládací koš, když se používá k rozvinutí, když není používán složit, super mini, žádný prostor vůbec.


·Koš lze přenášet a zavěsit pro snadné použití. Dvouúčelová rukojeť, suspensible, přenosné, pevné .

Pokud je půda mokrá, oblečení se lze vyhnout. Super praktický oboustranný ruční design

Různé barvy, různé pocity

Různé barvy představují různé styly


Technologie


Technologie vyskakovacího prádla brání pozinkované podpoře ocelového drátu, která je založena na 3000 skládacích testech, zaručuje naše výrobky pro opakované použití, což je činí wearresistantními, snadno deformovatelnými s dobrou pružností. Poté, co byl leštěný ocelovou tyčí, náš ocelový drát používá drátotěnný stroj. Pozinkovaný ocelový drát je kvalitní, není snadné zlomit, s dobrou pružností a trvanlivostí. Bez ohledu na velikost objednávky může být každý krok dobře kontrolován sami. I když nejsme velký výrobce, chlubíme se vysokou účinností. Vaši objednávku lze uvést do výroby do 5 minut po potvrzení. Všechna příslušná oddělení reagují rychle. Jste bez starostí o kvalitu a dodací lhůty vašich požadovaných produktů.


Hot Tags: mesh bag prádelna koš, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit