Prádelna Bambus S Mesh Bag

· Cartoon skládací špinavý koš, nylonový materiál, pružný a odolný, oboustranný síťový design s dobrou propustností pro vzduch, kladivo podepřeno rámem z ocelového drátu kolem, což není snadné deformovat a odolá opakovanému skládání. Dvě robustní rukojeti, snadno se pohybovat, snadno zvedat, snadno pohybovat ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

· Cartoon skládací špinavý koš, nylonový materiál, pružný a odolný, oboustranný síťový design s dobrým designem

vzduchová propustnost, brzda nesená ocelovým drátěným rámem kolem, který není snadné deformovat a může

odolávají opakovanému skládání. Dvě robustní kliky, snadno se pohybují, snadno se zvedají, snadno se pohybují

Komoditní materiál: Nylon + ocelový drát


· Balení: opp taška

· Displej použití produktu: Špinavé oblečení lze také shromažďovat, což je špinavé, přináší vám teplo a přináší vám dobrou náladu. Skládací špinavý koš na oblečení vysoce kvalitní nylonový materiál čtyřstranný dutý design skládací ubytování nezabírá prostor. Vzory: Easy Bear, Bubble Bear, Cartoon Cat, Pink Bear, Mint Elephant, Sad Rabbit

Styl kreslených zvířat se sítotiskem


Prádelna Bambus S Mesh Bag


Moderní administrativní pracovníci jsou zaneprázdněni každý den. Nemají čas prát oblečení a stavět je do nepořádku. Japonské špinavé koše na export jsou nyní speciálně navrženy tak, aby tento problém vyřešily za vás. Mají mimořádně velkou kapacitu, design s velkými vlákny a starají se o každý kus oblečení, který máte rádi. Japonské špinavé koše jsou skládací a prodyšné. No, oblečení není snadné, když jsou dány dohromady. Když jsou složeny, nezabírají místo a šetří místo. Jsou pro vás dobrými pomocníky při přijímání oblečení a výměně prádla.


Vyskakovací školka je skvělou volbou, kterou lze při nákupu dárku pro miminko zahrnout jako příslušenství pro školku. Tato postava brání jako ideální místo pro uložení špinavého oblečení, hraček a více než 100 procent polyesteru, má ocelový vyskakovací rám, který se snadno čistí.


Prádelna Bambus S Mesh Bag


Parametr


· Balení: OPP taška s kartou

· Displej pro použití produktu: Špinavé oblečení je také možné shromažďovat, což je špinavé, přináší vám teplo a přináší dobrou náladu.


jméno výrobku

Pop-up školka Hamper pro prádelnu

Materiál

100% polyester, 190T hmotnost tkaniny: 36GSM, skládací ocelový drát + 1cm plastová trubka

Velikost

canaccommodate Přizpůsobené 32x32x50 cm

Obal

1ks / opp taška + barevná karta, 50ks / karton

Fukce

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Použitelné do škol, rodin, nemocnic, hotelů, funkčních košů na textilie, skladovacích košů, úložných hraček pro děti atd.

MOQ

500-1000PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý sítotisk, barvení,

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal, L / C


Komentář

A.

Obdržel malý balíček, nečekaně po rozšíření velkého. Stačí zabalit špinavé zimní oblečení.


B.

Obzvláště dobré je přijímat skládací koše. Vyplatí se to víc, než si myslíte. Kvalita tuctu věcí musí být původně špatná, ale tato kvalita je velmi dobrá a praktická. Je to velmi silné a snadno přijatelné.


Dotaz