Bílé plátno prádlo koš na prádlo koš

Bílé plátno prádlo koš na prádlo koš

dětské koše: 15,7 * 19,7 palce / 40 * 50 cm, dostatečně velký úložný koš pro házení dekou a oblečení Tlustý materiál: 85% plátěná bavlna, 10% vodotěsná PE a 5% Odolné rukojeti, lehké a skládací, není snadné být poškozen Dobře stojící: Rámováno pro stabilitu, dostatečně tuhé, aby obsahovalo vše, co potřebujete. Pevné rukojeti na obou koncích usnadňují přenášení úložného koše na toy: Krásný koš pro dětskou holčičku nebo jako úložný koš na hračku, koš na oblečení, nákupní tašku atd.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh bílého plátěného prádla koš na prádlo může být použit k uspořádání špinavé oblečení, stylové a čisté, přináší nový život do vašeho prádla, vhodné pro nespočet interiérového designu a stylu. Lehký a přenosný, snadno ovladatelný, úložný a mobilní, vhodný pro dětské pokoje nebo studenty, pomáhá shromažďovat všechny špinavé oblečení na jednom místě. Tisk roztomilé a roztomilé vzory, které jsou snadno zápas s tématem místnosti, přidání dotek barvy do místnosti. Pro kanceláře, ložnice, skříně, hračky a úložný prostor pro péči je to určitě skvělé řešení, jak udržet váš domov čistý a uklizený.

Výhody

  • Robustní rám v horní části okraje je velmi robustní.

  • Interiér je vodotěsný s PE povlakem a snadno se stojí, i když je prázdný.

  • Dvě rukojeti design lze snadno odnést.

  • Vhodná velikost pro většinu situací: například skříně, stoly a kanceláře.

Parametr

Velikost36 x 50 cm
Hmotnost350g
BarevBílé
Materiál100% nepromokavá a polyesterová a bavlněná tkanina
OemPřijata
Moq1000 ks
Qc
100% odborná kontrola před dodáním


POZNÁMKA: Koš na prádlo je dodáván s kompresním obalem, což může vést ke zmačkané v dálkovém tranzitu. Po určité době se zotaví a také může být vyhlazen parní žehličkou a vysoušečem vlasů.


Tipy na mytí: Otřete pouze a nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky; K čištění sáčku nepoužívejte pračku, protože by mohlo dojít k poškození vodotěsného povlaku.


Aplikace

Ideální pro ukládání všech druhů trosek, oblečení, hračky, atd., lze také použít jako prádelna sudy, skladovací sudy, vodotěsné plísně.


Plátěné oblečení koš skládací koš / špinavé oblečení koš na špinavé oblečení koš plátno + Polyester tlustý odolný proti opotřebení, s vodotěsným povlakem, plísní-důkaz a multi-účel. Lze umístit oblečení, hračky, občerstvení a další . Domácí prádlo může být instalováno v trojrozměrném skládacím, nezabírá prostor, pohodlné a flexibilní použití


Ztratil jsi nějaké prádlo, které chceš vyměnit? Jak se vypořádat se špinavým oblečením

 

dětské koše: 15,7 * 19,7 palce / 40 * 50 cm, dostatečně velký úložný koš pro deku a oblečení

 

Tlustý materiál: 85% plátěná bavlna, 10% vodotěsné PE a 5% odolné rukojeti, lehké a skládací, není snadné být poškozen

 

Dobře stojící :

Rámováno pro stabilitu, dostatečně tuhé, aby obsahovalo vše, co potřebujete. Pevné rukojeti na obou koncích usnadňují přenášení

 

Úložný koš na toky: Krásný koš pro holčičku chlapec školky nebo jako taška úložný koš, oblečení koš, nákupní taška, atd.

 

Záruka vrácení peněz: Nabízíme měsíční vrácení peněz a roční 100% výměnu, pokud se s jakýmkoli problémem bráníte, a ujistěte se, že jste plně spokojeni s naším košem na prádlo.


Vlastnosti plátna: silné, odolné proti opotřebení, odolné proti vlhkosti

Konstrukce lana pro otevírání a tahání svazku: snadno se otevírá a zavírá, prachotěsná

Ruční: Pohodlné, snadno ovladatelné, flexibilní

Jednoduché, jednoduché, svěží a přírodní


Jak složit špinavé prádlo koš?

1. Uchopte dvě úhlopříčky oběma rukama a spojte je dohromady. Pokud se dvě úhlopříčky níže nespojí, dotkněte se jich rukama. V tomto okamžiku se kostka stane obdélníkem.

2. Držení špinavých košů v obou rukou, dlouho pro sebe

3. Držte koš na špinavé oblečení v levé ruce a nehýbejte se. Zabalte kruh v pravé ruce pevně do paží, pak vložte kruh v pravé ruce do kruhu v levé ruce a zatlačte jej dolů.

 

Zkus to ještě párkrát a budeš se cítit líp. Stejně jako stará složená čepice, budete se snažit více.

Nepřekrývejte se ze středního úhlu. Používejte ji flexibilně. Je rychlejší to zjistit sám, než vám to říct přímo. Je to jen proto, abych ti dal ilustraci. Možná to pro tebe bude těžší. Je také dobré najít odpověď z praxe.


Hot Tags: Bílé plátno prádlo koš koš hamper, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobené, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like