Prázdný košík s rukojetí

· Materiál plátna a PE může být trochu zvuk, to je normální, nebojte se, můžete si být jisti. · 100% bavlněné prádlo s PE povlakem uvnitř pro vodotěsnost · Skládací skladovací koš, lehký a robustní, Cestování k dispozici S uzávěrem se šňůrkou, aby se zabránilo prachu, s rukama na obou stranách pro snadnou přepravu · Perfektní skladovací nástroj pro knihu, hračky, oblečení atd. , lze skládat ve skříni, zásuvce
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh prádla brání koši s rukojetí má stylový design šňůrky a materiál plátna se snadno čistí vlhkým hadříkem. Rukojeť je připevněna k koše na prádlo s tlustšími materiály a dvojitými zámky, což zvyšuje životnost a nosnost, ale stojí za zmínku, že tento výrobek není vhodný pro ukládání těžkých předmětů a ostrých předmětů. Je to dokonalý způsob, jak vyzdobit, organizovat a ukládat předměty ve vaší domácnosti, kanceláři, domácí kanceláři, podkroví nebo jiný domov.

Výhody

  • Ekologicky šetrný a vysoce kvalitní plátno má dobrou tvarovou retenci, méně vrásek a vzhled tkaniny je hedvábný.

  • Vodotěsná PE vrstva poskytuje vynikající odolnost proti vodě.

  • Vybaveno uzávěrem se šňůrkou, aby se zabránilo prachu.

  • Robustní rukojeť pro snadné přenášení nebo vytažení z police.

  • Lze jej skládat a ukládat, když se nepoužívá, což šetří místo.

  • Výběr různých barev, vhodný pro většinu dekorativních stylů.

Parametr

Velikost 17,7 "(výška) x 13,7" (průměr)
Hmotnost 100 až 300 g
Barva Jak si přeješ
Materiál 100% bavlněné prádlo s PE povlakem uvnitř pro vodotěsnost
OEM Ano
MOQ 100 PCS

Mycí špičky: Vyčistěte pouze čisté a nepoužívejte abrazivní čističe; Nepoužívejte pračku k čištění sáčku, protože by mohlo dojít k poškození vodotěsného povlaku.

aplikace

Používá se jako organizátor skříně, hračkářství, dětský a dětský pokoj, prodejna jídel v obývacím pokoji, skladování koček a psích hraček, organizátor knih a časopisů, správce souborů, úložný prostor pro ručníky a toalety a mnoho dalších použití.

Hot Tags: Prádlo Hamper Koš s rukojetí, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like