Koš na prádlo kulatý skládací bavlněná tkanina

Materiál: 100 % bavlna s PE povlakem uvnitř pro vodotěsné a snadno postavit, i v případě, že je prázdná. -Silný rám horní okraj, velmi robustní, bilaterální úchyty, cítit pohodlně, snadno po ruce a pohybovat. -Skládací Prádelní koš úložiště, může být rychle složil pro skladování není-li používán, takže dostanete největší využití každého prostoru.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Koš na prádlo kulatý skládací bavlněná tkanina

 

·Přírodní materiál: Ramie bavlněná tkanina + nepromokavá PE povlak + zesílené úchyty, lehké, odolné a přenosné.

·Průměr a výška velikost: 13.7"(D) x 17,7" (H), Výška 35cm průměr x45cm, dostatečně velké úložiště týden oblečení studenta. Potvrďte, prosím, velikost před nákupem.

·Skládací konstrukce: koš na prádlo lze rychle složit byt pro skladování není-li používán, ušetřit více místa a přenosný, pro venkovní cestování.

·Multifunkční: slouží jako koš na špinavé prádlo (zejména pro tričko, spodní prádlo, sukně, kalhoty, ponožky, ručníky, atd.); Ukládání hraček dětský nebo jiné produkty skladování sudů. Ideální pro domov, kancelář, skříň, ložnice, koupelny, spíž, stůl, vysokoškolský koleji a další.

 

Funkce

-Materiál: 100 % bavlna s PE povlakem uvnitř pro vodotěsné a snadno postavit, i v případě, že je prázdná.


-Silný rám horní okraj, velmi robustní, bilaterální úchyty, cítit pohodlně, snadno po ruce a pohybovat.


-Skládací praní Bag, může být rychle složil pro skladování není-li používán, takže dostanete největší využití každého prostoru.


-SkvěléVelké vodotěsné kolem prádelny uložení kbelíkpro školky, s dostatkem úložného prostoru pro plenky, dětské ubrousky, dětské oblečení, hračky a krém.

 

Round Foldable Cotton Fabric Laundry Basket

 

Round Foldable Cotton Fabric Laundry Basket

 

Hot Tags: kulaté skládací bavlněná tkanina koš na prádlo, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobili, skladem, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like