Pop-up prádelník s boční kapsou

Lehký skládací stabilní pop-up prádelník s boční kapsou, robustní trvanlivé pletivo prádelní tašky Úložný koš 100% polyester Odolný: vyrobeno ze 100% polyesterového pletiva s robustním ocelovým rámem, pevným polyesterovým dnem je tento mycí vak velmi stabilní a odolný, lze použít v bytech, kolejích, domovech a kempování. Sklopná konstrukce: Robustní konstrukční pop-up prádlo brání se může snadno otáčet otevřít a sklopit ploché znovu pro skladování, skládací design může ušetřit více místa. PORTABLE: velká boční kapsa a boční kapsa poskytují široký úložný prostor pro uložení čisticích prostředků a dvě rukojeti usnadňují nošení. DŮLEŽITÉ: Síťové konstrukce způsobují, že prádlo brání prodyšnosti, aby se zabránilo pachům a vlhkosti prádla. Rozměry: rozkládací prádlo brání otevřené rozměry je 36 x 36 x 60 cm a je schopné udržet plné zatížení prádla.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pop-up prádelník s boční kapsou

Lehká skládací bouračka, robustní trvanlivé pletivo na prádlo

100% polyester

Odolný: Vyrobeno ze 100% polyesterového pletiva s robustním ocelovým rámem, pevným polyesterovým dnem je tento mycí pytel extrémně stabilní a trvanlivý, lze jej použít v bytech, kolejích, domovech a kempování.

Sklopná konstrukce: Robustní konstrukční pop-up prádlo brání se může snadno otáčet otevřít a sklopit ploché znovu pro skladování, skládací design může ušetřit více místa.

PORTABLE: velká boční kapsa a boční kapsa poskytují široký úložný prostor pro uložení čisticích prostředků a dvě rukojeti usnadňují nošení. DŮLEŽITÉ: Síťové konstrukce způsobují, že prádlo brání prodyšnosti, aby se zabránilo pachům a vlhkosti prádla.

Rozměry: rozkládací prádlo brání otevřené rozměry je 36 x 36 x 60 cm a je schopné udržet plné zatížení prádla.

Specifikace

Barevný koš se stal nepostradatelným nutností pro domovy, byty a koleje, které jsou vyrobeny ze 100% polyesterového pletiva s robustním ocelovým rámem. Jeho silný a flexibilní design činí tento koš na prádlo otevřený pro skladování a obnoví jeho původní tvar pohodlně a rychle. Síťová mřížka obsahuje vnitřní kapsu na nosení oděvů a vnější kapsu pro uložení čisticích prostředků, sušiček a dalších osobních předmětů. Zvláště v zimě musíte nosit tolik špinavých oděvů a prádla do prádelny. Jeho konstrukce z oka způsobuje, že prádlo brání prodyšnosti, aby se zabránilo pachům a vlhkosti v prádle.

Pop-up prádelník s boční kapsou

Dotaz