Vyskakovací prádelník s postranní kapsou

Lehký skládací stabilní rozbalovací koš na prádlo s postranní kapsou, odolné trvanlivé sáčky na prádlo Skladovací koš 100% polyester odolný: Vyrobeno ze 100% polyesterové síťoviny s pevným ocelovým rámem, pevné polyesterové dno činí tento prací pytel extrémně stabilním a odolným, lze použít v bytech, kolejích, domech a kempech. Skládací: Robustní konstrukce otevíracího koše na prádlo se dá snadno otočit a znovu složit, aby se skladovalo, skládací design může ušetřit více místa. PŘENOSNÝ: boční velká kapsa a boční malá kapsa poskytují široký úložný prostor pro skladování pracích prostředků a dvě držadla usnadňují přenášení. BREATHABLE: Díky konstrukci ze síťoviny je praní prádla prodyšné, aby se eliminoval zápach a vlhkost prádla. Rozměry: otevírací velikost otevíracího koše na prádlo je 14,2 "x 14,2" x 23,6 "palců (36 x 36 x 60 cm) a je schopna udržet plnou náplň prádla.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vyskakovací prádelník s postranní kapsou

Lehký skládací bambus, robustní trvanlivý síťový pytel na prádlo

Odolný: Vyrobeno ze 100% polyesterové síťoviny s pevným ocelovým rámem, pevné polyesterové dno činí tento prací pytel extrémně stabilním a odolným, lze jej použít v bytech, kolejích, domech a kempech.

Skládací: Robustní konstrukce otevíracího koše na prádlo se dá snadno otočit a znovu složit, aby se skladovalo, skládací design může ušetřit více místa.

Přenosný: boční velká kapsa a boční malá kapsa poskytují široký úložný prostor pro skladování detergentů a dvě rukojeti usnadňují přenášení. BREATHABLE: Díky konstrukci ze síťoviny je praní prádla prodyšné, aby se eliminoval zápach a vlhkost prádla.

Rozměry: otevírací velikost otevíracího koše na prádlo je 14,2 "x 14,2" x 23,6 "palců (36 x 36 x 60 cm) a je schopna udržet plnou náplň prádla.

Specifikace


Košík na prádlo se stal nepostradatelným nezbytným prvkem pro domácnosti, byty a koleje, které jsou vyrobeny ze 100% polyesterové síťoviny s pevným ocelovým rámem, díky jeho silné a flexibilní konstrukci se tento koš na praní krouží pro skladování a pohodlně obnovuje svůj původní tvar. rychle. Síťový koš na prádlo obsahuje vnitřní kapsu na nošení oděvů a vnější kapsu na nošení čisticích prostředků, prostěradel a dalších osobních věcí. Zejména v zimě musíte do prádelny nosit tolik těžkého špinavého oděvu a povlečení. Díky konstrukci z mřížky je prádlo prodyšné, aby se odstranil zápach a vlhkost prádla.


V našich trvanlivých užitkových vozidlech můžete pojmout více než dvě dávky špinavého prádla, což z nich činí ideální společník pro výlety do pračky a sušičky; ideální pro třídění a organizaci v den praní


Tyto štíhlé, prostorově úsporné zábrany se snadno používají a rychle se otevírají a skládají zcela ploché, aby se daly uložit do vaší ložnice, koupelny, dětských pokojů, školky, kolejní koleje, malého bytu nebo RV


Přenosné víceúčelové skládací koše lze použít k uložení dětského oblečení, hraček, ručníků, povlečení nebo dokonce jako každodenní organizér ve vaší domácnosti; Skvělé také pro cestování, včetně víkendových výletů a dovolené


Navrženo se zesíleným ocelovým lemem v horní části vysoké přihrádky a pevnou základní deskou ve spodní části pro těžkou konstrukci; zaskakovací závěsy uvnitř pytlů jim umožňují lehce vyskakovat a padat
Vyskakovací prádelník s postranní kapsou

Dotaz