Síťová mřížka Pop Up

Síťová mřížka Pop Up

· Flexibilní koš na prádlo s rukojetí · Oka z polyesteru · Patentovaný vyztužený rám může držet až 15 kg; skvělé pro ukládání a organizaci zařízení a hraček s hroty · Odolný materiál pro větrání s vyztuženými rukojeťmi pro snadné nošení · Boční kapsa užitečná pro základní prádlo, prací a vysoušečové fólie · Snadno se zhroutí a vyskočí rychle · Měří 17 x 17 x 14 palců (L x Š x V)
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Síťová mřížka Pop Up

· Flexibilní koš na prádlo s rukojetí

· Mesh polyester

Patentovaný zesílený rám může mít až 15 kg; skvělé pro skladování a organizaci vybavení a hraček

· Odolný ventilační síťový materiál s vyztuženými rukojetí pro snadné nošení

· Boční kapsa užitečná pro základní prádlo, prací a vysoušecí plechy

· Snadno se zhroutí a rychle se objeví

· Rozměry 17 x 17 x 14 palců (D x Š x V)

Síťová mřížka Pop Up

Stojánek na prádlo Collapsibl pojme až 2 náklady na prádlo, což je skvělý spořič pro každý domov. Větrací síťový materiál umožňuje oděvům dýchat a udržuje je v čerstvém stavu. Díky odolné konstrukci a materiálu je to multifunkční bariéra, která je ideální pro hračky a sportovní zboží. Obsahuje snadno ovladatelné rukojeti, které vám umožňují dopravit tento přenosný břemen kdekoli; rukojeť nebude při řezání omezovat ani hořet ruce. Pohodlné postranní kapsa poskytuje velký úložný prostor pro další prádelní doplňky, jako je prací prostředek, sušičky a odstraňovače skvrn, jemné prádlo, ponožky a další osobní předměty. Tvar a velikost překážky usnadňují nakládku a vykládku. Pokud se nepoužívá, sklápěcí sklápěčka se sklopí na malé a ploché místo pro snadné skladování.

Hot Tags: oka vyskočit čtverec prádelna brání, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like