Materiál síťoviny Skládací koš na prádlo

1.Velký prostor, lze uložit hodně ručníků, hraček, oblečení. Lehká a snadno ukládat, aniž by se příliš mnoho místa. 2. Odolný materiál, delší životnost; vysoce odolná polyesterová síťovina umožňuje dokonalou prodyšnost vzduchu, udržuje vaše oblečení čerstvé a větrání, robustní a ohebný ocelový rám.Pracovní drátěný rám se lehce sbalí pro uložení. Pokud se nepoužíváte, jednoduše otočte překážku rukama a sklopte celou jednotku. 3. Vyztužené rukojeti, rukojeti na obou stranách, které usnadňují přenos. Každá rukojeť je zesílena a připevněna k překážce pomocí extra-pevného šití, aby se zabrzdila větší nosnost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Materiál síťoviny Skládací koš na prádlo

· Flexibilní koš na prádlo s rukojetí

· Lehký, flexibilní rám s tělem z nylonového pletiva

· Slouží pro snadné skladování

· Obsahuje boční držadla pro snadné nošení

Skládaný, tento skládací koš na prádlo Flexibilní koš na prádlo s rukojetí je dostatečně tenký, aby se mohl sklouznout mezi pračkou a sušičkou pro skladování a funguje lépe než většina běžných oděvů nebo nádobí na prádlo. Když máte oblečení na nošení, stačí otevřít. Tělo z nylonového pletiva je vyrobeno kolem flexibilního rámu, který je lehčí a méně objemný než plastové oděvy nebo nádobí na prádlo. Boční rukojeti usnadňují nošení. Rozměry: 19 "x 19" x 14 "H.Mesh Material Skládací koš na prádlo je úžasný, je lehký, sklopný na uložení a držení tónu oblečení, jsou tak skvělé, že vaši rodinní příslušníci stále kradou jeden od druhého, nikdy znovu vidět.  

Mesh Material Foldable Laundry Basket

Výhoda

1.Velký prostor, lze uložit hodně ručníků, hraček, oblečení. Lehká a snadno ukládat, aniž by se příliš mnoho místa.

2. Odolný materiál, delší životnost; vysoce odolná polyesterová síťovina umožňuje dokonalou prodyšnost vzduchu, udržuje vaše oblečení čerstvé a větrání, robustní a ohebný ocelový rám.Pracovní drátěný rám se lehce sbalí pro uložení. Pokud se nepoužíváte, jednoduše otočte překážku rukama a sklopte celou jednotku.

3. Vyztužené rukojeti, rukojeti na obou stranách, které usnadňují přenos. Každá rukojeť je zesílena a připevněna k překážce pomocí extra-pevného šití, aby se zabrzdila větší nosnost.

Dotaz