Barevný polyesterový prací prášek

Tento druh barevného polyesterového prádelníku na prádlo je snadný způsob, jak udržet organizaci, a když přidáte hravé prvky, děti si do tohoto prostorného úložného koše rádi vloží všechny hračky, knihy, oblečení atd. To rozhodně přidá perfektní prvek do vašeho dětského pokoje, skříně nebo herny. Pokud se nepoužívá, může být položen rovně a složen, nikdy nedovolte dítěti složit nebo rozložit koš. Stojí za zmínku, že tato položka je určena pouze pro skladování a neměla by se používat jako hračka. Pokud je rám ohnutý nebo zlomený, přestaňte jej používat. VýhodyVýhodný kreslený design s barevnými čísly a grafikou.Zosilněné úchyty usnadňují přenášení a přepravu. Pokud se nepoužívá, můžete jej snadno složit, snadno uložit a ušetřit místo. 100 % polyester s pletivovými panely a robustním ocelovým rámem se zhroutí, když se nepoužívá. Každá barevná kombinace má obdélník nebo kruh a je k dispozici v různých barvách a tiscích. Kvalitu produktů může zajistit profesionální tiskové zařízení a kvalifikovaní pracovníci.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh barevného polyesterového prádelníku v koupelně je snadný způsob, jak udržet organizaci, a když přidáte hravé prvky, děti si do tohoto prostorného úložného koše rádi vloží všechny hračky, knihy, oblečení atd. To rozhodně přidá perfektní prvek do vašeho dítěte' s ložnici, šatní skříň nebo hernu. Pokud se nepoužívá, může být položen rovně a složen, nikdy nedovolte dítěti složit nebo rozložit koš. Stojí za zmínku, že tato položka je určena pouze pro skladování a neměla by se používat jako hračka. Pokud je rám ohnutý nebo zlomený, přestaňte jej používat.

Výhody

  • Světlé kreslený design s barevnými čísly a grafikou.

  • Zesílené rukojeti usnadňují přenášení a přepravu.

  • Jednoduše se složí, když se nepoužívá, snadno se skladuje a šetří místo.

  • 100% polyester s pletivovými panely a pevným ocelovým rámem se zhroutí, když se nepoužívá.

  • Každá barevná kombinace má obdélník nebo kruh a je k dispozici v různých barvách a výtiscích.

  • Kvalitu výrobků může zajistit profesionální tiskové zařízení a kvalifikovaní pracovníci.

Parametr

Velikost72 x 38 cm nebo přizpůsobené
BarvaJak si přeješ
Hmotnost100~300g
Materiálpolyester nebo na míru
OEMAno
MOQ100 PCS

aplikace

Vhodné pro umístění v koupelnách, kuchyních, domech atd., Pro skladování spodního prádla, podprsenek, spodního prádla, punčoch, ponožek a dalších drobností.

Zobrazit produkt

Colorful Polyester Bathroom Laundry HamperColorful Polyester Bathroom Laundry Hamper

Colorful Polyester Bathroom Laundry HamperColorful Polyester Bathroom Laundry Hamper

Hot Tags: barevné polyesterové koupelnové koše, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like