Skládací koš na prádlo

· Rozměry: 45cm / 17,7 "(H) x 35cm / 13,8" (W) · Vyrobeno z odolné a omyvatelné bavlněné tkaniny ramie s povlakem uvnitř koše odolávající plísním. · Sbalí se pro snadné ukládání, když se nepoužívá; Může stát sama o sobě bez jakéhokoliv oblečení. · Vyztužené rukojeti pro snadnou manipulaci a přepravu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací koš na prádlo

Vodotěsné potahování Válcový úložný koš s uzavíracím kroužkem a rukojetí pro ložnici Školní skříň

 

· Ideální pro ukládání oblečení, hraček, malých míčků a dalších, Design horního koncového háčku - Nikdy se nedělejte obavy, že by je psi odnesli a zabránili je.

· Vyrobeno z odolné a omyvatelné bavlněné tkaniny ramie s povlakem uvnitř koše, které odolává plísním.

  · Sbalí se pro snadné ukládání, když se nepoužívá; Může stát sama o sobě bez jakéhokoliv oblečení.

  · Vyztužené rukojeti pro snadnou manipulaci a přepravu.

  · Rozměry: 45 cm / 17,7 "(H) x 35 cm / 13,8" (W)

Skládací koš na prádlo

Skládací koš na prádlo

Výhody

Skládací koš na prádlo je perfektní přírůstek do vaší ložnice, skříňky.Ne jen vy, ale vaše malá bude rád, aby odložil všechny své hračky, knihy, oděvy a další v tomto prostorném a roztomilem úložném koši a zavřete jej pomocí Drawstring Closure, hračky nikdy nevyjde a nikdy nevytvoří prostor v nepořádání. Klipovatelný a lehký, když se nepoužívá, může se skládat dolů a být zastrčený. Čistý a snadno se čistí pomocí vlhkého hadříku, ale nedělejte si starosti, má povlak uvnitř koše odolat. Ideální pro vaše prádlo.

Pozor

1. Tato položka je určena pouze pro skladování a neměla by se používat jako hračka. Děti by se neměly hrát uvnitř překážky.


2. Nedotýkejte se na podlahu.


3. Umyjte chlad a zavěste na sucho.

Hot Tags: skládací prádlo košík bránit plátno, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like