Skládací koše pro děti

· Velikost: 19,7 "H x 15,7" D · Vysoce kvalitní - Silnější bavlněné plátno prvotřídní kvality · Různé funkce: Ukládejte hračky, knihy, oblečení, puzzle, panenky, plenky, dětské přikrývky, ponožky, boty. Zajistěte, aby byl pokoj čistý a pravidelný. · Vhodné pro každou příležitost: Umístěte ji na každé místo ve vaší hodinové, ložnicové, balkonové, toalety, salónku, předsíni, šatně, kuchyni. Může být plná různých předmětů, věcí pro vnitřní i venkovní.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací koše pro děti

Velikost: 19,7 "H x 15,7" D

  High Quality - Prémiové kvalitní silnější bavlněné plátno

Varianty funkce: Uchovávejte hračky, knihy, oblečení, puzzle, panenky, plenky, dětské přikrývky, ponožky, boty. Zajistěte, aby byl pokoj čistý a pravidelný.

Vhodné pro každou příležitost: Umístěte ji na každé místo ve vaší hodinové, ložnicové, balkonové, toalety, salónku, předsíni, šatně, kuchyni. Může být plná různých předmětů, věcí pro vnitřní i venkovní.

  Snadné použití: Prací strojek má sklopnou konstrukci, je vybaven držadly a v průměru má hmotnost pouze 380 g . Je lehký a přenosný pro pohodlné používání, skladování a pohyb.

Robustní kliky

design rukojeti se snadno pohybuje, je pevný a odolný.

Velká kapacita

Prostor pro design kapacity je velký, snadno se skladuje


Vodotěsný nátěr PE

Vodotěsný design vrstvy, šetrný k životnímu prostředí a odolný, není snadno poškozitelný


Vynikající vzory

Design je vynikající. design je jednoduchý a tisk je jasný


Přezkum komentáře

1. Vrásky a ohýbání pohledu

Bránek může přijít naplocho. Ale musíte to vytvořit sami. Bránek bude zvrásněný a ohnutý. Je to normální. Proč? Protože bavlněný materiál obvykle přichází vrásčitý. Je to plod, ne špatný.

Je to velmi nízká hmotnost a vypadá trvanlivě, takže pokud hledáte něco lehkého, pak je to tak, ale pokud hledáte pěkný koš na prádlo, získejte něco jiného. Zůstane vypadat vráska a ohnutá.Skládací koše pro děti

O produktech

Mají pro děti připravené hřiště s nepořádkem. Vaši malí budou rádi, když odloží své hračky, knihy a oblečení do tohoto ozdobného úložného košíku.

-Velký koš pro školky, s dostatečným úložným prostorem pro plenky, dětské ubrousky, krém na vyrážky z plenek, dětské oblečení, praskající hadry, kousací hračky a krém.

-Perfect organizátor pro herny, umožňující skladování hraček, knih, bloků, vycpaných zvířat, hraček s více kusy, vlakové soupravy nebo deskové hry.

- Elegantní design umožňuje použití v obývacím pokoji k ukládání přikrývky, polštářů a materiálů na čtení, stejně jako v koupelně na ručníky nebo jako překážka v praní.

Dostane se z cesty, když to potřebujete. Plátno je navrženo tak, aby se pro skladování sbalilo.

Proč si vybrat náš koš na prádlo?

- Prostorná kapacita.

- Oddělovač ložnic pro oddělení oblečení

- Skládací, snadno přenosný design

Příběh o našem custmerovi


Náš zákazník dostal zboží. A řekl, že náš tovární dělník zapomněl vyrobit černé tlačítko.

O těchto 98ks skladovacích košech s vyskakovacím oknem, náš vedoucí výroby zapomněl dělníkovi říct

nainstalujte černé tlačítko. Poskytli jsme dobré služby a naléhavě odpovíme. Nejprve se omluvte. Za druhé, zeptejte se našeho zákazníka, jaké rady nám mohou poskytnout odškodnění? Slibujeme, že už tuto chybu neuděláme. Náš zákazník důvěřuje naší vyskakovací továrně na koš s omezeným pohybem a bude ochoten objednat znovu. Mimochodem, naše soustružnická práce je vyrovnaná a úhledná.

Náš zákazník je velký šéf a dobře rozumí. Takže právě řekl, aby normální slevu na další objednávku.


Dotaz