Plátěný úložný koš na prádlo

· Materiál: Tento úložný koš s rukojetí je vyroben ze 100% bavlněné tkaniny, která je odolná a odolná. Dodává se ve světlých barvách, jako je bílá a světle šedá. 2 rukojeti poskytují lepší a snadnější přenášení. Můžete jej umístit kamkoli, kdekoli chcete, pokud využijete jeho maximální užitečnost. · Víceúčelové použití: Od prádla až po hračky, přikrývky, oblečení, všechny druhy předmětů a dokonce i jako kočičí postel, tento bavlněný koš je skvělým produktem pro ukládání různých věcí. Kromě toho šetří spoustu místa a snadno odpovídá vašemu nábytku. Děti mohou mít své hračky v něm, protože koš funguje skvěle jako dětský koš.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plátěný úložný koš na prádlo

 

Koš na prádlo se používá hlavně pro sběr, může ukládat oblečení, boty, knihy, hračky a další drobnosti. Může být také umístěn v prádelnách, ložnicích, obývacích pokojích a školce.

 

Robustní rukojeti

konstrukce rukojeti se snadno pohybuje, je pevná a odolná.

 

Velká kapacita

Kapacita konstrukčního prostoru je velká, snadno se uchyluje


PE vodotěsný povlak

Vodotěsný design vrstvy, šetrný k životnímu prostředí a odolný, není snadné poškodit


Vynikající vzory

Design je vynikající. konstrukce je jednoduchá a tisk je jasný


Hodnocení zákazníků


Super roztomilý a skvělý pro můj pokoj pro děti. Je to velmi nízká hmotnost a drží spoustu hraček a dalších věcí. Stojí sama o sobě, ale je mírně chatrná. Chabost mi nevadí. Vnitřek je lemován, takže do něj mohu bez obav dokonce vhodovat mokré oblečení.


Velikost: 19,7"H x 15,7"D

Co potřebujete: Hledáte něco hezčího a praktického pro ukládání hraček, prádla a dalších věcí, které chcete hodit, nebo už nepoužíváte? Už jste vyzkoušeli jiné produkty, ale stále nenašli ten správný? Pokud je úspora místa problémem, nabízíme řešení.


Materiál: Tento úložný koš s rukojetí je vyroben ze 100% bavlněné tkaniny, která je odolná a odolná. Dodává se ve světlých barvách, jako je bílá a světle šedá. 2 rukojeti poskytují lepší a snadnější přenášení. Můžete jej umístit kamkoli, kde se vám líbí jako víceúčelové použití: Od prádla až po hračky, přikrývky, oblečení, všechny druhy předmětů a dokonce i jako kočičí postel, tento bavlněný koš je skvělý produkt pro ukládání různých věcí. Kromě toho šetří spoustu místa a snadno odpovídá vašemu nábytku. Děti mohou mít své hračky v něm, protože koš funguje skvěle jako dětský koš.


Univerzálnost: Nebojte se o tom, kam umístit tento provazový koš! Má ideální velikost pro každou místnost. Buď je to ložnice, obývací pokoj, koupelna nebo dětský pokoj, toto domácí příslušenství je vhodné pro všechny pokoje. Používejte jej s jistotou a buďte ujištěni, že to bude velmi praktické a pohodlné.

 

Canvas Storage Basket for Laundry

 


Pokud neumyjete oblečení, které je třeba změnit včas, vždy máte pocit, že není místo, kam je dát? Pokud ji necháte podle vůle, je to nejen neudělené, ale také snadno cítit a místnost se stává chaotickou. Je trapné být viděn, že špinavé oblečení bylo zase zahozeno. Tak si kupte špinavý koš! Přijímejte úhledně, špinavé oblečení koš dělá vaše špinavé oblečení mají dobré místo, kam jít, malicherný život je snadné! 


Hot Tags: plátěný úložný koš na prádlo, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like