Plátěné koše na prádlo s madlami

dětské brzdy: 40 * 50 cm, dostatečně velký úložný koš pro házení dekou a oblečení Silný materiál: 85% plátěná bavlna, 10% vodotěsná PE a 5% odolné rukojeti, lehké a skládací, není snadné být poškozen Dobře stojící: Rámováno pro stabilitu, dostatečně tuhé, aby obsahovalo vše, co potřebujete. Pevné rukojeti na obou koncích usnadňují přenášení úložného koše na toy: Krásný koš pro dětskou holčičku nebo jako úložný koš na hračku, koš na oblečení, nákupní tašku atd.  Záruka vrácení peněz: Nabízíme měsíční vrácení peněz a roční 100% výměnu, pokud se s jakýmkoli problémem bráníte, a ujistěte se, že jste plně spokojeni s naším košem na prádlo.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Skládací a pohodlné domácí organizér kontejnery pro děti hračky, dětské oblečení

Velikost: 19,7"H x 15,7"D

Vysoká kvalita - Prémiová kvalita silnější bavlněné plátno

Liší funkce: ukládat hračky, knihy, oblečení, puzzle, panenky, plenky, dětské přikrývky, ponožky, boty. Udělejte pokoj čistý a pravidelný.


Oblek pro každou příležitost: Dejte ji na každé místo ve vašich hodinách, ložnice, balkon, WC, salon, předsíň, šatna, kuchyň. To může naplnit s rozechtěnými předměty, věc pro vnitřní i venkovní


Snadné použití: Prádelna brání přijata skládací design, který je vybaven rukojetí a pouze závaží 0,75 libry v průměru. Je lehký a přenosný pro pohodlné používání, ukládání a pohyb.


Funkce


dětské koše: 40 * 50 cm, dostatečně velký úložný koš na házení dekou a oblečení


Tlustý materiál: 85% plátěná bavlna, 10% vodotěsné PE a 5% odolné rukojeti, lehké a skládací, není snadné být poškozen


Dobře stojící :

Rámováno pro stabilitu, dostatečně tuhé, aby obsahovalo vše, co potřebujete. Pevné rukojeti na obou koncích usnadňují přenášení


Úložný koš na toky: Krásný koš pro holčičku chlapec školky nebo jako taška úložný koš, oblečení koš, nákupní taška, atd.


Záruka vrácení peněz: Nabízíme měsíční vrácení peněz a roční 100% výměnu, pokud se s jakýmkoli problémem bráníte, a ujistěte se, že jste plně spokojeni s naším košem na prádlo.Všestranné použití - využijte jako

~ Prádelní koš

~ Domácí skladovací taška

~ Craft organizátor bin

~ Skříň organizátor taška a mnoho dalších použití

Skládací a kompaktní


Plátěná prádelna koš s rukojetí záhyby byt pro snadné skladování, když se nepoužívá. Sběrná skladovací hlaveň zabírá minimální prostor ve skříních, ložnicích, koupelnách a dalších prostorách.
Zásobník úložiště

Koš na prádlo

Úložný box

Úložný koš brání

Prádelní koš

Odolná rukojeť

Speciální látky + nepromokavý polyester

Skvělé pro toy, prádelna, ložnice

Vyrobeno ze 100% bavlněného plátna

Nelze prát v pračce


Canvas Laundry Storage Baskets With Handles


Tipy pro kupující


Máme speciální oddělení, aby zajistily, že přísná kontrola kvality jakékoli kvality problém před dodáním .

Vzhledem k tomu, že jsou pořízeny na světle a monitoru, obrázky mohou mít mírný problém s chromatismem, je to nevyhnutelné, prosím odpusťte!Pokud nelze přijmout kupující, prosím nakupujte opatrně .

Pečlivě zkontrolujte tabulku velikosti zboží a specifikace produktu. Před nákupem si prosím ověřte podrobnosti se zákaznickým servisem .


Hot Tags: plátěné koše na skladování prádla s rukojetí, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobené, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit