Koše na úschovu prádla s úchyty

dětské zábrany: 40 x 50 cm, dostatečně velký úložný koš pro házení a oblečení na deky Silný materiál: 85% bavlna na plátno, 10% nepromokavá PE a 5% odolné rukojeti, lehké a skládací, není snadné je poškodit Dobře stojící: orámovaný pro stabilitu , dostatečně tuhý, aby obsahoval vše, co potřebujete. Pevná držadla na obou koncích usnadňují přenášení úložného koše na hračky: Krásný koš na koš pro dětskou školku chlapce nebo jako skladovací koš na hračky, překážku na oblečení, nákupní tašku atd. Záruka vrácení peněz: Nabízíme měsíční vrácení peněz, a jednoroční 100% výměna, pokud vám brání v problémech, a ujistěte se, že jste s naším košem na prádlo plně spokojeni.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Skládací a pohodlné domácí organizérové kontejnery pro dětské hračky, dětské oblečení

Velikost: 19,7 "H x 15,7" D

High Quality - Prémiové kvalitní silnější bavlněné plátno

Varianty funkce: Uchovávejte hračky, knihy, oblečení, puzzle, panenky, plenky, dětské přikrývky, ponožky, boty. Zajistěte, aby byl pokoj čistý a pravidelný.


Hodí se pro každou příležitost: Umístěte ji na každé místo ve vaší hodinové, ložnicové, balkonové, toalety, salónku, předsíni, šatně, kuchyni. Může se plnit různými předměty, věcí pro vnitřní i venkovní


Snadné použití: Prádelní brzda má sklopnou konstrukci, která je vybavena držadly a průměrem pouze 0,75 liber. Je lehký a přenosný pro pohodlné používání, skladování a pohyb.


Funkce


dětské zábrany: 40 x 50 cm, dostatečně velký úložný koš pro házení a oblečení


Hustý materiál: 85% bavlna, 10% vodotěsná PE a 5% odolné rukojeti, lehké a skládací, snadno se nepoškodí


Dobře stojící:

Zarámovaný pro stabilitu, dostatečně tuhý, aby obsahoval vše, co potřebujete. Pevná držadla na obou koncích usnadňují přenášení


Hračkový odkládací koš: Krásný koš na koš pro dětskou školku nebo jako odkládací koš na hračky, překážky na oblečení, nákupní tašku atd.


Záruka vrácení peněz: Nabízíme měsíční vrácení peněz a jednoroční 100% výměnu, pokud je problém s jakýmkoli problémem, a ujistěte se, že jste s naším košem na prádlo plně spokojeni.Univerzální použití - využijte jako

~ Prádlo na prádlo

~ Domácí úložný sáček

~ Zásobník organizátorů řemesel

~ Taška na organizér a mnoho dalších použití

Skládací a kompaktní


Plátno na praní prádla s držadly lze složit naplocho pro snadné skladování, když se nepoužívá. Sběrný válec sběru zabírá minimální prostor ve skříních, ložnicích, koupelnách a dalších oblastech.
Úložný koš

Koš na prádlo

Úložný box

Odkládací koš koše

Prádlo na prádlo

Odolná rukojeť

Speciální tkaniny + nepromokavý polyester

Skvělé pro hračky, prádelnu a ložnici

Vyrobeno ze 100% bavlněného plátna

Nelze prát v pračce


Koše na úschovu prádla s úchyty


Tipy pro kupující


Máme speciální oddělení, abychom zajistili, že přísná kontrola kvality před jakýmkoli problémem s kvalitou před dodáním.

Vzhledem ke světlu a monitoru mohou mít obrázky mírný problém s chromatismem, je to nevyhnutelné, prosím, odpusťte Pokud nemůžete přijmout kupující, kupujte prosím opatrně.

Pečlivě zkontrolujte tabulku velikosti zboží a specifikace produktu. Před nákupem si prosím ověřte podrobnosti se zákaznickým servisem.


Dotaz