Košík na batolata na dětské hračky

Ekologická bavlněná tkanina, prodyšná a odolná vůči plísním. Rychle skládací kladivo. Pohodlné a prostorově úsporné. Konstrukce svazku odolná proti prachu, snadno zatahatelná a prachotěsná. Lehká síťovina umožňuje cirkulaci vzduchu, aby se eliminovala vlhkost a pachy. Rychlým otočením ohebného lehkého rámu jej složíte naplocho pro pohodlné skladování Špinavý koš na prádlo z bavlněné tkaniny přijímá proces barvení a tkaní. Má silnou propustnost vzduchu, vysokou odolnost proti opotřebení, elegantní pruhovaný vzor a jednoduchou atmosféru. Může být umístěn za dveřmi, v koupelně a na jiných místech. 3dílná překážka vám umožní uchovávat špinavé oblečení a třídit. Postaví se a zůstane otevřený
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Ekologická bavlněná tkanina, prodyšná a odolná vůči plísním. Rychle skládací brzda.

pohodlné a prostorově úsporné. Konstrukce svazku odolná proti prachu, snadno zatahatelná a prachotěsná. Lehká síťovina umožňuje cirkulaci vzduchu, aby se odstranila vlhkost a pachy.


Znečištěný koš na prádlo vyrobený z bavlněné tkaniny přijímá proces barvení a tkaní. Má silnou propustnost vzduchu, vysokou odolnost proti opotřebení, elegantní vzor pruhu a jednoduchou atmosféru. Může být umístěn za dveřmi, v koupelně a na jiných místech. 3dílná překážka vám umožní uchovávat špinavé oblečení a třídit. Postaví se a zůstane otevřený


Materiál: Polyesterová síťovina pro ventilaci

Pop-up Hamper široká škála použití skladování dětských hraček a skladování a organizace prádelny.

Dimenze: Velikost překážky pro přizpůsobení

Zesílená rukojeť, může být nesena a zavěšena


image001.jpgimage005 (001) .jpg

image003.jpgimage007.jpg

Balení a doprava


Balení: 1ks / Opp taška, 60ks / Karton, Velikost kartonu: 40x40x35cm, GW: 11kg / karton, NW: 10kg / karton nebo

Jako váš požadavek

Dodání: FEDEX / DHL / Po moři
342

image007.jpg

Technologie:

Co se týče překryvného okna pro tisk loga, naše továrna používá technologii hedvábného tisku. Tiskařská továrna je velká a kvalita je celkem dobrá.


Technologie podepření pozinkovaného ocelového drátu z pozinkovaného ocelového drátu, založená na 3000 testech skládání, zaručuje našim výrobkům opakované použití, díky nimž jsou odolné proti opotřebení a snadno deformovatelné s dobrou elasticitou. Po vyleštění ocelovou tyčí náš ocelový drát používá stroj na výrobu drátů. Pozinkovaný ocelový drát je dobré kvality, není snadné ho rozbít, s dobrou elasticitou a trvanlivostí. Bez ohledu na velikost objednávky lze každý krok sami dobře ovládat. Přestože nejsme velký výrobce, můžeme se chlubit vysokou účinností. Vaše objednávka může být uvedena do výroby za 3-5 minut po potvrzení. Všechna příslušná oddělení reagují rychle. Nemáte obavy o kvalitu a dodací lhůtu požadovaných produktů.

 

image011.jpgimage013.jpg

Tovární výstava:

V naší továrně Pop-Up Hamper je více než 30 zaměstnavatelů.

Krejčí mají plné zkušenosti s technologií řezání a šití.


Pro partnerské klienty:

1) Mezi klienty módních značek patří supermarkety, velkoobchodníci, obchodní řetězce, jako je dolarový strom, Walmart, Wicked Big Sports, PMI atd. Většina klientů, kteří s námi spolupracovali, se stala našimi nejcennějšími přáteli a partnery.

2) loterijní studia a zábavní parky z USA.

Klienti nejen testují naši kvalitu, servis a výrobní kapacitu, ale také nám pomáhají hodně se zlepšovat svou kritikou, návrhy a vedením.

Náš cíl:

Být jedním z nejkonkurenceschopnějších dodavatelů vyskakovacích oken a sáčků na prádlo.

Náš princip:

Špičková kvalita, konkurenceschopná cena, rychlé dodání a pohodlný servis

Naše obchodní filozofie:

Win-win: Poskytujeme našim klientům levnější cenu, lepší kvalitu, rychlé dodání a atraktivní produkty. Naši klienti rostou rychleji a větší a pak od nás objednávají více. Spolu s nimi rosteme rychleji a větší. Naši klienti a pomáháme si navzájem, abychom byli v tomto oboustranně výhodném podnikání atraktivnější a konkurenceschopnější.


image019.jpgimage021.jpg

Dotaz