X rám prádelna Hamper Bag žlutá

X Rámová prádelna Bunda Hamper Žlutá 1 Sekce Prádelní taška Hamper Skládací koš na prádlo s robustním hliníkovým X-Frame, 600D Oxford Materiál a síťovina Skládací špinavé oblečení taška Funkce · FOLDABLE & NYLON HANDLE - hliníkový X rám Balení pytle Hamper nabízí skládací design.The rámeček drží ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Vlastnosti

· FOLDABLE & NYLON HANDLE - Hliníkový rám s rámem X Hamper Bag nabízí skládací design. Rámeček drží své postavení podle potřeby, ale může být snadno zploštělý a zastrčený, když se nepoužívá pro větší úsporu místa. Navíc existují vnější rukojeti pro dopravu.

· Jeden nebo dva průřezy, které oddělují tmavý od světla, Velké rozměry: 50x35x66cm (L * W * H) mohou vydrží 1 týden prádlo pro 5 osob.

· Uložte svůj prostor Prostorové pouzdro na bavlněné prádlo X Frame Yellow může být umístěno v rohu, pokud se nepoužívá, pouze 1 krok pro skládání.

· Lehká hmotnost a snadná doprava Žlutá X rámová taška Hamper Bag je vyrobena z hliníkového rámu X-Frame a 600D Oxford, pouhých 1,75 liber. Vestavěná rukojeť usnadňuje dopravu.

· Magický pásikový design, který zabraňuje tomu, aby vaše prádlo vypadlo V horní části je magická páska, aby se zabránilo nepříjemnosti, když jste přicházeli hosté. A rám X prádelní Hamper Bag s magickou páskou desgin může zabránit poklesu prádla při přepravě.

Picture Show

X rámová taška na prádlo

Technologie

  1. Máme plně zkušený soustružník

  2. Taška Hamper Bag s trvanlivou magickou páskou, věčná

  3. Odolný hliníkový rámeček X rámového skládacího pytle

X rámová taška na prádlo

X rámová taška na prádlo

Dotaz