X Rámová taška na prádlo Hamper Brown

Úspora místa: Je to perfektní řešení pro úsporu místa a sbírání předmětů, může také chránit tyto předměty před poškrábáním a rozmazáním, což je pro váš život výhodné Velikost : 19,5 "x13,8" x26 "(L * W * H) Kdy nepoužívá se, prádelník se snadno složí pro skladování na stísněném prostoru. Lze jej použít kdekoli, jako je prádelna, škola, byt atd. Snadná přeprava: Bezpečnou a pohodlnou rukojeť lze odnést jako samostatnou prádlo sáček nebo tote.Simple Effective Work: Doporučujeme třídit prádlo před praním. Prádelník může usnadnit a zrychlit praní při provádění rutinní práce.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Úspora místa: Je to perfektní řešení pro úsporu místa a sbírání předmětů, může také chránit tyto předměty před poškrábáním a rozmazáním, což je pro váš život výhodné


Velikost : 19,5 "x 13,8" x 26 "(L * W * H)


Pokud se prádlo nepoužívá, snadno se sklopí, aby se skladovalo v těsném prostoru. Může být použit kdekoli, jako je prádelna, škola, byt a tak dále.


Snadná přeprava: Existuje bezpečná a pohodlná rukojeť, kterou lze odnést jako samostatný pytel na prádlo nebo tote.

Jednoduchá efektivní práce: Doporučujeme třídit prádlo před praním. Prádelník může usnadnit praní a rychleji provádět rutinní práci.


Nejlepší asistent: Prádelník je chytrý a vysoce kvalitní pomocník při třídění a skladování oblečení.Vysoce kvalitní řešení: Přísná zkouška hmotnosti prádla může zajistit, že se váha může opravdu stát s váhou týdenního oblečení, má hliníkový rám X a 600D obal s vysokou hustotou, který je odolný, voděodolný a snadný oddělitelné, uspokojení základních potřeb každodenního života.


Skládací koš na prádlo s odolným hliníkovým rámem X, materiálem 600D Oxford a skládací špinavou taškou na prádlo modrá

Pračka na prádlo je odolný a stylový produkt, který je nezbytným doplňkem v každém domě. Je to skvělé pro skladování znečištěných ručníků, prostěradel a jiných oděvů. Uchovávejte ji v koupelně, šatníku nebo v jiných částech vašeho domu. Vnější část pracího koše a třídiče je velmi robustní, protože je vyrobena z oxfordského hadříku, snadno zvládne množství prádla. Tento moderní koš na prádlo přidá dekorativní dotek vašeho stávajícího domova Laundry Hamper Bag for dirty clothes

Vyskakovací místnost s ukázkami sáčků

FU XIN FACTORY je také továrna specializující se na výrobu úložného koše / školky / krychle / úložného koše a profesionálně přizpůsobených různých druhů koše s košem, freesbies, vyskakovacího stanu. Například skládací hračka pro ukládání koše Pop-Up koše s košem, kolekce Barel, Prádelní koš na koš na prádlo, Dětský hračkový úložný koš, Dětský stan, Freisbee. Máme více než 15 let zkušeností. Náš trh je v Evropě, Americe, Koreji, jižní Asii a na Středním východě

Prádlo Hamper Bag

Funkce

Velikost : 19,5 "x 13,8" x 26 "(L * W * H)

KONSTRUKCE: Prodyšná konstrukce s otevřenými oky, podporuje efektivní sušení vzduchu.

OCHRANNÉ ODĚVY: Chraňte tvar a velikost oděvu, síť na sušení svetrů a skvělé pro různé tkaniny.

JEDNODUCHÝ PŘÍBĚH: Design pro skládání, vhodný pro příjem.

FAQ :

1. Jak můžeme získat vzorek?
Můžeme vám doručit vzorky expresem. Nebo pro vás můžeme udělat vzorky a pořídit podrobné fotografie, jedná se o ekonomickou metodu pro nás oba.

Dotaz