Oxford skládací taška na prádlo

Skládací taška na Oxford skládací pytel na prádlo Udržujte svou školku uklizenou a čistou pomocí tohoto rozkošného oblečení. Je dodáván s dřevěným rámem, do kterého se vejde látkový potah. Funkce Pooh a jeho nejlepší pupen Prasátko aplikované na přední straně a akcentované barevným lemováním. Zahrnuje síťovinu pro snadný přístup ....
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Oxford skládací prací prášek

Udržujte svou školku uklizenou a čistou pomocí tohoto rozkošného oblečení. Je dodáván s dřevěným rámem, do kterého se vejde látkový potah.

Funkce Pooh a jeho nejlepší pupen Prasátko aplikované na přední straně a akcentované barevným lemováním.

 

Zahrnuje síťovinu pro snadný přístup. Ocelový rám se sklopí pro pohodlné skladování.

Peeking Pooh Hamper měří 22 "vysoko a 13" hluboko

 

Souřadnice s celou řadou lůžka a příslušenství Disney Winnie the Pooh Peeking Pooh

Naším cílem je dodávat dětské kojenecké a kojenecké povlečení, přikrývky a doplňky určené pro dnešní životní styl.

Náš příslib znamená, že kvalitu, styl, měkkost a pohodlí zabalíme do každého výrobku, který vyrábíme.


Uspořádejte si svůj obývací pokoj, ložnici, školku v jakékoli místnosti, která má nepořádek. Naše skládací koše na prádlo jsou navrženy tak, aby hladce zapadly do jakéhokoli interiéru.


Skvělé pro domácí cestování: Používejte jako překlápěcí koše na prádlo, koš na hračky nebo jej složte naplocho pro snadné balení na cestách.


Robustní konstrukce z oxfordského materiálu: Odolný materiál ze síťoviny umožňuje cirkulaci vzduchu, aby se eliminovala vlhkost a zápach.


Skladuje se rovně: Otočte ohebný lehký rámeček na tomto vyskakovacím kladivu a složte jej naplocho pro pohodlné skladování


Přenášejte snadno: Dvě odolné rukojeti usnadňují přenášení tohoto vyskakovacího koše do prádelny.


Skvělé pro úsporu místa: Perfektní překážka pro kolej koleje, malý byt, cestování nebo kdekoli je omezený prostor.


Tento koš na prádlo je velmi odolný a překvapilo mě, že je skvělý pro hračky s hračkou nebo lehčí váhu. Perfektní doplněk do každé místnosti s tématikou Cars. Barvy jsou jasné, stálo to za každý cent. Myslel jsem, že by to vypadalo příliš malé, ale rozhodně to není a může pojmout docela dost ručníků a prádla, aniž by ztratil tvar nebo se obával, že se zlomí. Tak roztomilý a doporučuji to!

Oxford skládací taška na prádlo


Jaký druh tkaniny je látkou Oxford? Jaké výhody to má?

Oxford tkanina pocházela ze Spojeného království, pojmenovaný po Oxfordské univerzitě tradiční česané bavlněné tkaniny, známé také jako Oxford spinning. Existuje mnoho druhů produktů, jako je obyčejná barva, bělení, barevné osnovy a bílé útky, barevné osnovy a barevné útky, vzor středních a světlých pruhů a polyesterová a bavlněná příze. Hadřík Oxford má mnoho funkcí, jako je vodotěsný, ohnivzdorný, antistatický, odolný proti vlhkosti, propustnost vzduchu, propustnost vlhkosti atd. Vzhledem k těmto dobrým obavám a výhodám si naše propagační továrna na vyskakovací brzdu vybrala oxfordský materiál pro výrobu basketbalových zábran, sběrných sudů , kbelíků na skladovací zábrany a tašek na prádlo.


Dotaz