Oxford skládací taška na prádlo

Skládací taška na Oxford skládací pytel na prádlo Udržujte svou školku uklizenou a čistou pomocí tohoto rozkošného oblečení. Je dodáván s dřevěným rámem, do kterého se vejde látkový potah. Funkce Pooh a jeho nejlepší pupen Prasátko aplikované na přední straně a zdůrazněné barevným lemováním. Zahrnuje síťovinu pro snadný přístup ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Oxford skládací prací prášek

Udržujte svou školku uklizenou a čistou pomocí tohoto roztomilého oblečení. Je dodáván s dřevěným rámem, do kterého se vejde látkový potah.

Funkce Pooh a jeho nejlepší pupen Prasátko aplikované na přední straně a zdůrazněné barevným lemováním.

Zahrnuje síťovinu pro snadný přístup. Ocelový rám se sklopí pro pohodlné skladování.

Peeking Pooh Hamper měří 22 " vysoký a 13 " hluboký

Souřadnice s celou řadou lůžka a příslušenství Disney Winnie the Pooh Peeking Pooh

Naším cílem je dodávat moderní kojenecké a kojenecké lůžkoviny, přikrývky a doplňky určené pro dnešní životní styl'

Náš příslib znamená, že kvalitu, styl, měkkost a pohodlí zabalíme do každého výrobku, který vyrábíme.


Uspořádejte svůj obývací pokoj, ložnici, školku v jakékoli místnosti, která má nepořádek. Naše skládací koše na prádlo jsou navrženy tak, aby se dokonale hodily do jakéhokoli interiéru.


Skvělé pro domácí cestování: Používejte jako překlápěcí koše na prádlo, koš na hračky nebo složte jej naplocho pro snadné balení na cestách.


Robustní konstrukce materiálu z materiálu Oxford: Odolný materiál ze sítě umožňuje cirkulaci vzduchu, aby se odstranila vlhkost a zápach.


Skladuje se rovně: Otočte ohebný lehký rámeček na tomto vyskakovacím kladivu a složte jej naplocho pro pohodlné skladování


Snadné přenášení: Dvě odolné rukojeti usnadňují přenášení tohoto vyskakovacího koše do prádelny.


Skvělé pro úsporu místa: Perfektní překážka pro kolej koleje, malý byt, cestování nebo kdekoli je omezený prostor.


Tento koš na prádlo je velmi odolný a překvapilo mě, že je skvělý pro hračky s hračkami nebo lehčí váhu. Perfektní doplněk do každé místnosti s tématikou Cars. Barvy jsou jasné, stálo to za každý cent. Myslel jsem, že by to vypadalo příliš malé, ale rozhodně to není a může pojmout docela dost ručníků a prádla, aniž by došlo ke ztrátě tvaru nebo obavám, že se to zlomí. Tak roztomilý a doporučuji to!

Oxford Folding Laundry Hamper Bag


Jaký druh tkaniny je látkou Oxford? Jaké výhody to má?

Oxford tkanina pocházela ze Spojeného království, pojmenovaný po Oxfordské univerzitě tradiční česané bavlněné tkaniny, známé také jako Oxford spinning. Existuje mnoho druhů produktů, jako je obyčejná barva, bělení, barevné osnovy a bílé útky, barevné osnovy a barevné útky, vzor středních a světlých pruhů a polyesterová a bavlněná příze. Oxford hadřík má mnoho funkcí, jako je vodotěsný, ohnivzdorný, antistatický, odolný proti vlhkosti, propustnost vzduchu, propustnost pro vlhkost a tak dále. Vzhledem k těmto dobrým strachům a výhodám si naše propagační vyskakovací brána vybírá oxfordský materiál pro výrobu basketbalu zábrany, sběrné sudy , kbelíky na skladování a pytel na prádlo.


Dotaz