Odkládací taška na prádlo

Ukládací taška na prádlo s košem na prádlo Skládací pop-up sáček na prádlo s postranním kapesním prádlem Ukládací taška na prádlo s košem s držadly pro špinavé oblečení SKVĚLÉ PRO DOMÁCÍ NEBO CESTOVU: Používejte jako překlápěcí koš na prádlo, koš na hračky nebo jej složte naplocho pro snadné balení když jste na cestách. STURDY MESH ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Pokud vás nebaví vidět prádlo kdekoli u vás doma, budete potřebovat velký koš na prádlo s úchytkami, abyste udrželi prádlo úhledně na jednom místě. Ať už potřebujete sbírat prádlo, uklízet prádlo a prádelny nebo odkládat hračky, s naším prostorným prádelníkem to už nemusí být práce.

Robustní konstrukce sítě: Odolný materiál sítě umožňuje cirkulaci vzduchu, aby se eliminovala vlhkost a zápach.


Skladuje se rovně: Otočte ohebný lehký rámeček na tomto vyskakovacím kladivu a složte jej naplocho pro pohodlné skladování.


Přenášejte snadno: Dvě odolné rukojeti usnadňují přenášení tohoto vyskakovacího koše do prádelny.

Skvělé pro úsporu místa: Perfektní překážka pro kolej koleje, malý byt, cestování nebo kdekoli je omezený prostor.

Tento lehký brzdový koš se snadno otevírá, aby pojal plné množství prádla. Je vyroben z pletivového materiálu; to umožňuje cirkulaci vzduchu skrz kladivo, čímž eliminuje vlhkost a typické zápachy z prádelny. Dvě robustní rukojeti v horní části kladiva usnadňují přenášení v jedné ruce, což vám umožňuje přenášet také prací prostředek nebo jiné potřebné předměty.


Látkový koš na prádlo vyrobený z polyesterové tkaniny, aby byl ručně, vysoce kvalitní, bezpečný a zdravý.

Bezpečné pro děti: Módní design z materiálů třídy FDA, přírodní a ekologický, těsný kontakt s pokožkou, dobrá měkkost, žádné poškrábání dětské pokožky a také dřevěná podlaha.


storage hamper basketTeplé oznámení

Výrobek je složen tak, aby uvolnil určitý úsek. Dejte pozor, abyste si neublížili. E zvláště držte své děti od něj, aby se zabránilo zranění, když se otevírá


Odkládací taška na prádlo

Záruka a podpora

Pokud má zboží a zjistilo se, že výrobky mají problém s kvalitou, můžete nás vyfotografovat, zkontrolujeme to a odškodním vám. Pokud je sabotáž způsobená člověkem / poškození způsobená umělým poškozením, nebudeme dělat nápravu.


Jak složit špinavý koš na prádlo?

1. Oběma rukama uchopte dvě úhlopříčky a sloučte je dohromady. Pokud se dvě úhlopříčky níže nespojí, dotkněte se jich rukama. V tuto chvíli se kostka stává obdélníkem.

2. Drží špinavé koše v obou rukou, touží po sobě

3. Držte špinavý koš na prádlo v levé ruce a nehýbejte se. Zabalte kruh do pravé ruky do paží, pak vložte kruh do pravé ruky do kruhu v levé ruce a stiskněte jej dolů.

Zkuste to ještě několikrát a budete se cítit lépe. Stejně jako stará skládaná čepice, zkuste víc.

Nepřekrývejte se ze středního úhlu. Využijte jej flexibilně. Je to rychlejší zjistit sami, než vám to přímo říct. Je to jen pro ilustraci. Možná to bude obtížnější. Je také dobré najít odpověď z praxe.


Dotaz