Prádelna Essentials Mesh Pop Up Hampers

3 sekční vyskakovací pračky na prádlo 100% síťový polyester snadno skládací - 3 sekční vyskakovací pračky na prádlo je lehký, přenosný a snadno skladovatelný úchytky Coveninent - pohodlné úchyty usnadňují přenášení kladiva snadno odolný materiál - polyester z pletiva umožní cirkulaci vzduchu přes...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh prádla základy pop-up zábrany se stala populární produkt pro vysokoškoláky žijící v kolejích a bytových obydlí, protože jejich snadné použití, úspora místa a rozumný design. Oni jsou také široce používány v rodinných a kempovacích výletech. Má robustní konstrukci, ale lze jej snadno otevřít a znovu složit, takže jej lze skladovat, když se nepoužívá. Jednoduše otočte dva krátké konce v opačném směru a složte je. Připojte je k sobě. Flexibilní a lehký rám pojme velké množství oblečení. Jeho univerzální design znamená, že jsou perfektním doplňkem pro vaše prádlo, skladování nebo potřeby organizace.


Funguje dobře v dětských ložnicích, zábavný design podporuje použití překážky

Unikátní design vyniká ve srovnání se standardními zábranami pro mládež a používá se jako příslušenství k vytvoření tématu vašeho dětského pokoje

Skládací a skládací kabel, pokud není potřeba nebo se používá, je vyroben z 3mm pružinového drátu, který je odolný a umožňuje překlopení a zhroucení

Víceúčelové úložné kladivo: Toto kladivo je zábavné pro každé malé dítě a promění každou ložnici nebo hernu na zábavný a vzrušující zážitek. Ať už ukládáte oblečení, hračky nebo boty, do tohoto překážky lze vložit cokoli, díky čemuž budou vaše děti chodit na překážku, pokud milují zvířata.

Kid's Pop-Up Hamper, Lady Bug, Medium. Styl v kombinaci s funkčností, skvělý pro ty děti, které milují zvířata. Vyskočí do celkové výšky 50–60 cm, nepřemohou děti. Funguje dobře v dětských ložnicích, zábavný design podporuje použití překážky. Unikátní design vyniká ve srovnání se standardními zábranami pro mládež a používá se jako příslušenství k vytvoření tématu dětské místnosti. Skládací a skládací kabel, pokud není potřeba nebo se používá, je vyroben z 3mm pružinového drátu, který je odolný a umožňuje překlopení a zhroucení. Malý dětský levský vyskakovací brzda Lion sestavený rozměry: 50 cm H x 35 cm W


Výhody

  • Díky síťové struktuře je prodyšný, eliminuje zápach a vlhkost špinavého oblečení.

  • Pohodlné boční kapsy jsou dostatečně velké, aby pojaly čisticí prostředky a aviváž.

  • Díky robustní konstrukci drátěného rámu lze skládací plošinu skladovat a rychle a snadno obnovit.

  • Dno je vyrobeno z vysoce kvalitního pevného polyesteru pro dlouhou životnost.

  • Dvě látkové úchyty nahoře pro snadný transport.

  • Různé barvy na výběr, cenově dostupné, strana oka umožňuje vidět, co je uvnitř.

Parametr

Velikost 16 "průměr x 25" H, když je otevřen; 16 "průměr x 1,5" H při uzavření
Materiál Mesh + polyester + ocelový drátěný rám
Hmotnost Více než 500 g
Barva Jakákoli barva se vám líbí
OEM Ano
MOQ 100 ks

aplikace

Vhodný pro uložení čistého nebo špinavého oblečení, dětských hraček, sportovního nebo fitness vybavení, nezbytných pro malé byty, kempinků, školek, univerzitních kolejí, cestování, hotelů, koupelen atd.


Jak složit koš na sušení oblečení

Prvním krokem je složit na polovinu, s předním pohledu na 8 a stranou při pohledu na půlkruh. Uvědomte si, že otvor koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se neotáčí.

Poté, co je druhý krok složen na polovinu, držte pas 8 slov a pozorujte ze strany, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do půlkruhu. Při přirozeném ohýbání ocelového drátu přitlačte měkký ocelový drát v horní části 8-slova dolů na 2/3 půlkruhového oblouku.

Třetím krokem je, že do této doby se z kružnice horní poloviny obrázku 8 staly dva malé kruhy, které se přirozeně překrývají podél drátu.

Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původních 8 znaků. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, kterou lze vytáhnout, aby se všechny tři kruhy spojily dohromady, a pak je úspěšná.


Dotaz