Prádelna Essentials Mesh Pop Up koše

3 sekce Pop Up Prádelna koše 100% Mesh Polyester Snadno skládací-3 sekce Pop Up Prádelna koše je lehký, přenosný a snadno uložit Coveninent rukojeti-Pohodlné rukojeti, aby koš snadno nést trvanlivé Mesh materiál-Mesh polyester umožní vzduchu cirkulovat přes ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh prádelny essentials ok pop-up brání se stala populární produkt pro vysokoškolské studenty žijící v ubytovnách a byt obyvatel, protože jejich snadné použití, úsporu místa a rozumný design. Jsou také široce používány v rodinných a kempinkových výletech. Má pevnou konstrukci, ale snadno se otevírá a překládá na plochou, takže může být skladována, když se nepoužívá. Jednoduše otočte dva krátké konce v opačném směru, abyste složili. Připojte ji k sobě. Flexibilní a lehký rám pojme velké množství oblečení. Jeho všestranný design znamená, že jsou dokonalým doplňkem pro vaše potřeby v y praní prádla, skladování nebo organizaci.


Funguje dobře v dětských ložnicích, zábavný design podporuje používání koše

 

Jedinečný design vyniká ve srovnání se standardními mládežnickými koši, používá se jako příslušenství k vytvoření motivu vašeho dětského pokoje

 

Skládací a skládací, když není potřeba nebo v provozu, 3mm pružinový drát je odolný a umožňuje bránit složit a zhroutit

 

Víceúčelový úložný koš: Tento koš je zábavný pro každé malé dítě a změní každou ložnici nebo hernu vyčistit do zábavného a vzrušujícího zážitku. Ať už jste ukládání oblečení, hračky, nebo boty, může být něco dát do tohoto koše dělat to vaše děti go-to bránit, pokud milují zvířata.

 

Dětský pop-up koš, Lady Bug, Střední. Styl v kombinaci s funkčností, skvělé pro ty děti, které milují zvířata. Objeví se do celkové výšky50-60cm, nebude přemoci děti. Funguje dobře v dětských ložnicích, zábavný design podporuje používání koše. Jedinečný design vyniká ve srovnání se standardními mládežnickými koši, používá se jako příslušenství k vytvoření motivu vašeho dětského pokoje. Skládací a skládací, když není potřeba nebo v provozu, 3mm pružinový drát je odolný a umožňuje bránit složit a zhroutit. Malý dětský lev pop-up koš sestavené rozměry: 50cm H x 35cm W


Výhody

  • Síťovina je prodyšná, eliminuje vůni a vlhkost špinavého oblečení.

  • Pohodlné boční kapsy jsou dostatečně velké, aby držely čisticí prostředky a změkčovače tkanin.

  • S robustním designem drátěného rámu může být složen plochý pro skladování a může být rychle a snadno obnoven.

  • Dno je vyrobeno z vysoce kvalitního masivního polyesteru pro trvanlivost.

  • Dvě látkové rukojeti na vrcholu pro snadnou přepravu.

  • Různé barvy na výběr, cenově dostupné, strana pletiva vám umožní vidět, co je uvnitř.

Parametr

Velikost16" průměr x 25"H při otevření; 16" průměr x 1,5"H při zavření
MateriálMesh+polyester+ocelový drátěný rám
HmotnostVíce než 500g
BarevLibovolná barva, která se vám líbí
OemAno
Moq100 ks

Aplikace

Vhodné pro ukládání čistého nebo špinavého oblečení, dětských hraček, sportovního nebo fitness vybavení, které je nezbytné pro malé byty, táborníky, mateřské školy, univerzitní koleje, cestování, hotely, koupelny atd.

 


Jak složit koš na sušení prádla

Prvním krokem je složit na polovinu, s přední pohledem na 8 a strana při pohledu na půlkruhu. Všimněte si, že otevření koše na prádlo musí být ve středu horní části 8, nebo se nebude otáčet.

Po druhém kroku je složen na polovinu, držte pas 8-slovo a vidět ze strany, že ocelový drát ohýbá přirozeně do půlkruhu. Podle směru ohýbání ocelového drátu přirozeně stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slovo až 2/3 půlkruhového oblouku.

Třetím krokem je, že do této doby se kruh horní poloviny obrázku 8 stal dvěma malými kruhy, které jsou přirozeně překryty podél drátu.

Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původními 8 znaky. Obecně řečeno, rám koše na sušení prádla by měl mít gumičku na správném místě, která může být vytažena, aby spojila tři kruhy dohromady, a pak je úspěšná.


Hot Tags: prádelna essentials ok pop-up brání, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobené, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like