Košíček na dětské koše

· Rozměry: 15,7 "Hx 19,7" D palců, skvělé pro skladování hračky, koš na prádlo a školka. · Materiál: 85% bavlna, 10% PE a 5% kůže Dlouhé rukojeti. Držadla se snadno pohybují všude, zásobník se liší od ostatních materiálů na trhu. Materiál je silnější a může být dlouhý. · Všechno uspořádané: Praní prádla poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho skladovacích potřeb, jako je skladování oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku atd.). Úložné prostory pro domácí textil, skladování hraček, skladování dětských výrobků a skladování produktů pro domácí zvířata.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Košíček na dětské koše

· Rozměry: 15,7 "Hx 19,7" D inches, skvělé pro skladovací koš na hračku

· Materiál: 85% bavlna, 10% PE a 5% kůže Dlouhé rukojeti. Držadla se snadno pohybují všude, zásobník se liší od ostatních materiálů na trhu. Materiál je silnější a může být dlouhý.

· Všechno uspořádané: Praní prádla poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho skladovacích potřeb, jako je skladování oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku atd.). Úložné prostory pro domácí textil, skladování hraček, skladování dětských výrobků a skladování produktů pro domácí zvířata.

· Kapacita - Velmi prostorná s rozměrem 19,7 "a 15" vysokým. Větší než většina košů na trhu. Tyto koše drží vše od vycpaných zvířat, hraček a knih, až po řemeslné potřeby, ručníky a přikrývky. Seznam je nekonečný. Skvělé pro dětský pokoj, dětský pokoj, hernu, uměleckou místnost, koupelnu, kuchyňku a skříňku atd.

Košíček na dětské koše

Poznámka

Skladovací přihrádka je dodávána s kompresním obalem, který může způsobit zmačkání v dálkovém provozu. Po uplynutí určitého časového období se zotaví nebo položí satff do boku. Rovněž může být zjemněn parním žehličkem a vysoušečem vlasů.

Tipy pro kupujícího

Máme zvláštní oddělení, abychom zajistili přísnou kontrolu jakosti jakýkoli problém s kvalitou před dodávkou.

Vzhledem k tomu, že byly pořízeny ve světle a monitorovány, mohou mít obrázky mírný chromatistický problém, je to nevyhnutelné, prosím odpusťte ! Pokud nemůžete přijmout kupující, prosím kupte opatrně.

Pečlivě zkontrolujte tabulku velikostí zboží a specifikace produktu. Před zakoupením si prosím zkontrolujte podrobnosti se zákaznickým servisem.

Hot Tags: koše na prádlo školka hamper, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit