Pytel na koš na prádlo

Pytel na koš s košem na prádlo Kreslené krásné roztomilé zvíře Skládací vyskakovací ok Mytí prádla Koš na koš s košem na koš Velikost prádla: 21. 6 palce * 13. 7 palce * { {2}}. 7 palce (55 cm * 35 cm * 35 cm) Materiál: Polyester tkaniny Může vstát a zůstat otevřený pomocí držadel a ect, kromě ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Pytel na koš na prádlo

Skládací koš na špinavé oblečení 30 x 30 x 50 cm

Materiál produktu: Polyesterové vlákno

Vlastnosti produktu: snadno složitelné a přijatelné

Přijímání módy, špinavé oblečení již není špinavé, roztomilá kreslená povrchová úprava tisku, snadné přijímání špinavého oblečení, žádné nepořádek doma, špinavé oblečení již není špinavé.

Velkokapacitní třístranná síť Čtyřstranná síťová konstrukce, velký objem rodinného oblečení lze odložit. Třístranné a čtyřstranné oky jsou navrženy tak, aby snadněji dýchaly a bránily růstu bakterií.

Praktický a solidní kapesní design, pevný kapesní design na obou stranách, snadno vyjímatelný, mobilní pohodlnější

Vynikající zpracování, otevřený design, přímý a stylový, oblékněte si oblečení nebo sluneční brýle, elegantní a uspořádané, šetřete místo


Kreslený krásný roztomilý cool zvířata skládací vyskakovací ok mytí prádla koše na prádlo

Velikost: 21. 6 palce * 13. 7 palce * 13. 7 palce (55 cm * {{ 7}} cm * 35 cm)

Materiál: Tkaninový polyester

Může vstát a zůstat otevřený pomocí úchytů

Sbalil se pro snadné skladování hadříků a podobně, šetří místo

Snadné čištění a trvalé použití

Pozor

Při otevírání stojanu dodržujte bezpečnou vzdálenost.


Jak složit koš na prádlo

Prvním krokem je složit na polovinu, přičemž přední strana se dívá na 8 a strana se dívá na půlkruh. Uvědomte si, že otvor koše na oblečení musí být ve středu horní části 8, jinak se neotáčí.

Poté, co je druhý krok složen na polovinu, držte pas 8 slov a pozorujte ze strany, že se ocelový drát přirozeně ohýbá do půlkruhu. Při přirozeném ohýbání ocelového drátu stiskněte měkký ocelový drát v horní části 8-slova dolů na 2 / 3 půlkruhového oblouku.

Třetím krokem je, že v této době se z kružnice horní poloviny obrázku 8 staly dva malé kruhy, které se přirozeně překrývají podél drátu.

Čtvrtým krokem je složit dva malé kruhy spolu s malým kruhem pod původní 8 znaky. Obecně lze říci, že rám koše na sušení prádla by měl mít na správném místě gumovou pásku, kterou lze vytáhnout, aby se všechny tři kruhy spojily dohromady, a pak je úspěšná.

Laundry Basket Hamper Bag

Dotaz