Skládací kreslený prádelna Hamper

Popis produktu Všestranný skládací skladovací kontejner - ideální pro hračky Univerzální skladovací kontejner Universal Up Up je skvělý doplněk k jakémukoli domu nebo bytu. Tento kontejner pojme až 24 galonů prádla, hraček, recyklace, odpadu, odpadu z odpadu a dalších! · Velká velikost ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

popis produktu

Univerzální skládací skladovací kontejner - ideální pro hračky Univerzální skladovací kontejner pro univerzální pop-up je skvělý doplněk k jakémukoliv domu nebo bytu. Tento kontejner pojme až 24 galonů prádla, hraček, recyklace, odpadu, odpadu z odpadu a dalších!

& middot; Velká velikost koš na prádlo může držet prádlo, které se má prát, což je velmi vhodné pro všechny rodiny a koleje.

& middot; lze snadno vysunout stabilně, pevně a prakticky. Pokud se nepoužívá, vyskakovací skladovací koš může být složen malý a plochý pro pohodlné skladování.

& middot; tak praktické tyto skvělé koše na jídlo nesou špinavé prádlo v prádelně jednoduše. Jsou lehké, ale velmi silné. Perfektní oblečení, hračky a sportovní potřeby jsou velmi vhodné pro univerzity, kempování, cestování a rodiny.

& middot; Velikost: 30 * 50 cm, hmotnost produktu: 0,42 kg

& middot; Rychlý a snadný pop-up design vám umožní snadno přepravovat a skladovat, když se nepoužívá. Víko s dvojitým zipem zajistí, že obsah zůstane uvnitř, a dokonce je dodáván s přepravovaným pouzdrem!

To je skvělý dárek pro děti se spoustou hraček, teenagerů a vysokoškoláků!

Prosím, buďte opatrní, abyste se neublížili.

jméno výrobku

Skládací kreslený Heavy Duty prádelna Hamper

Materiál

190T (Polyester Taffeta), ocel Materiál: 1,8mm pozinkovaný drát

Velikost

Přibližně 30 x 30 x 50 cm nebo přizpůsobené

Velikost loga

Přizpůsobené Logo

Lable

Přizpůsobené

MOQ

1000PCS

Vzor loga

Tisk na hedvábí / přenos tepla

Balík

1ks / OPP sáček, 60ks / karton, karton Velikost: 35x35x50cm, GW: 11kg / karton, NW: 10kg / karton, nebo

Jako váš požadavek

Čas doručení

20 dní

Platba

T / T, West Union, Paypal

Skládací kreslený prádelna Hamper

Skládací kreslený prádelna Hamper

Poznámky

1.Malý Hamper

Očekávala jsem, že ti tuláci budou o něco větší. Pracují skvěle pro dětské nebo dětské oblečení, nejsou si jisti, jak se mohou držet s dospělým oblečením.

Četl jsem nějaké recenze úložiště od obchodníka Amazon. O této situaci, radím zákazníkům před velkoobchodem, zeptejte se nejprve velikosti. Pak si promluvte s výrobcem našich prádelen a upravte větší velikost. 38x38x58cm je největší velikost, mohla by pojmout 8kg-10kg špinavé oblečení nebo dětské hračky. 30x30x50cm překážku lze uložit do dospělého oblečení asi 6KG. Neboj se .

Dotaz