Skládací kreslený popup houpačka

Skládací kreslený pop-up hrnce koš na prádlo nebo hrudník pro skladování - Cartoon Téma Superb value for virtually all your needs needs! Všestranné použití jako oděv na oblečení, koš na prádlo a hračku nebo skladovací hrudník! Lehká váha! - Jednoduché na přenos! - 6kg Load Capacity - Skládá se za sekundy ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací kreslený popup houpačka

Košík na prádlo nebo hrudník na skladování - Cartoon Theme

Vynikající hodnota pro prakticky všechny vaše prádelny! Všestranné použití jako oděv na oblečení, koš na prádlo a hračku nebo skladovací hrudník!

Lehká váha! - Jednoduché na přenos! - Kapacita zavazadlového prostoru 6 kg - Skladá se za několik vteřin pro snadné skladování nebo cestování!

Speciální síťová konstrukce - Umožňuje šatům, aby se zasychaly - Minimalizuje možnost vzniku plísní a silného zápachu!

Atraktivní pro děti a dospělé - Super Cute a dobře navržené - Vyrobeno z odolného nylonového / polyesterového a ocelového drátu.

Péče o oblečení je velmi důležitá. Už to nemusí být úplně světská činnost. Cute Pop Up Laundry Hamper přinese živé barvě a efektivitu péče o oděvy.

Mnoho obchodníků s oblečením chrání oděv bez správné ventilace, což umožňuje oděvům vyvinout plísně a silné pachy, zejména pokud jsou skladovány za vlhka. Super Cute Pop Up zabraňuje vyloučení takových problémů díky jejich speciálnímu designu na obou stranách. Oblečení se nechávají dýchat a uschnout při skladování, čímž se eliminuje možnost vzniku plísní a silné zápachy.

Vhodné pro všechny, Super Cute Hampers se jistě rozjasní a přivádí radost do každé místnosti. Dospělí, dospívající a děti je považují za atraktivní a rádi si ukládají své oblečení ve své Super Cute Hamper a zároveň se učí cenné životní dovednosti udržet svou organizovanou a čistou oblast.

Lehká hmotnost, přesto překvapivě odolná a prostorná, Super Cute Hampers mají schopnost efektivně ukládat, 1,5 kusů pravidelného oblečení nebo 2 kusy lehkého oblečení pohodlné boční kapsy zabudované do konstrukce umožňují přepravu malých potřebných předmětů, jako je změkčovač tkanin, sušičky nebo libovolné požadované položky. Super Cute Hampers lze také použít jako pohodlný koš na prádlo s nosnými popruhy v horní části, které umožňují snadné zvedání nebo jako skladovací nádobu na hračku se schopností držet hodně hraček. Pokud se nepoužíváte, může váš Super Cute Hamper být Skládaný Kompaktně a zastrčen během několika sekund pro Cestování nebo Úspora místa.

Skládací kreslený popup houpačka

Hot Tags: skládací karikatury pop up hamper, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit