Tkanina skládací síťovaná taška na prádlo

Jak skládat koše na prádlo dohromady Prvním krokem je skládání, čelní pohled je 8, boční pohled je půlkruh, dávejte pozor na ústí basketbalového sušení, musí být v horní části středu 8, nebo později bude ne kroucení. Druhým krokem je složit ocelový drát do půlkruhu ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Jak skládat koše na prádlo dohromady

Prvním krokem je složit, čelní pohled je 8, boční pohled je půlkruh, dávejte pozor na ústí basketbalového sušení musí být v horní části středu 8, nebo později se nebude krútit.

Druhým krokem je složit ocelový drát do půlkruhu přidržením pasu 8 slov. Po směru přirozeného ohybu ocelového drátu je měkký ocelový drát v horní části 8-slova stlačen dolů na 2/3 půlkruhového oblouku.

Třetí krok, do této doby, kružnice horní poloviny obrázku 8 se stala dvěma malými kruhy, podél drátu nechaly dva malé kruhy přirozeně se překrývat dohromady.

Čtvrtým krokem je spojit dva malé kruhy složené dohromady s malým kruhem pod původními osmi znaky. Obecně lze říci, že rám koše na sušení oblečení by měl mít na správném místě gumovou pásku, která může vytáhnout a uvázat tři kruhy, a pak bude úspěšná. Zkontrolujte následující odkaz

http://www.fuxinpop.com/news/how-to-fold-up-the-laundry-basket-13728803.html

Tkanina skládací síťovaná taška na prádlo

Funkce

Tento lehký brzdový koš se snadno otevírá, aby pojal plné množství prádla. Je vyroben z pletivového materiálu, což umožňuje cirkulaci vzduchu skrz kladivo, čímž eliminuje vlhkost a typické zápachy z pracích prostředků. Dvě robustní rukojeti v horní části kladiva usnadňují přenášení v jedné ruce, což vám umožňuje přenášet také prací prostředek nebo jiné potřebné předměty. Není třeba přijít na to, kde uložit objemný koš na prádlo. Rám na tomto kladivu je ohebný, takže jej můžete složit naplocho pro pohodlné skladování, když jej nepotřebujete. Díky této skládací funkci je zvláště užitečné pro koleje, kempování, cestování, malé byty nebo kdekoli je omezený prostor. Tato taška ze síťoviny je také ideální pro brašnu jako plážovou tašku, která drží vaše plážové osušky a hračky. Písek proklouzne mřížkou, takže si nebudete moci vzít písek domů s sebou. Skládací vyskakovací okénko Mesh 46x55cm / 36x48cm / 42x55cm / 35x60cm / 42x50cm. Je k dispozici v následujících barvách: černá, bílá, červená a tmavě modrá.

& middot; Ekologická bavlněná tkanina, prodyšná a odolná vůči plísním. Skládací, pohodlné a šetřící místo. Konstrukce prachotěsného svazku, snadno se tahá a prachotěsná.

& middot; 100% polyester, hmotnost tkaniny: 50GSM-110GSM

& middot; Analýza materiálu: Špinavý koš na oblečení vyrobený z bavlněné tkaniny přijímá proces barvení a tkaní. Má silnou propustnost vzduchu, vysokou odolnost proti opotřebení, elegantní pruhovaný vzor a jednoduchou atmosféru. Může být umístěn za dveřmi, v koupelně a na jiných místech.

& middot; Velikost: 46x55cm / 36x48cm / 42x55cm / 35x60cm / 42x50cm, Tisk: rotační sítotisk, transferový tisk, plošný tisk, barvení,

& middot; Barva: K dispozici je libovolná barva

& middot; Dodací lhůta: 20 dní

& middot; Balení: 120ks / kartón, 1ks / opp taška + barevná karta

& middot; Platba: T / T, 30% vklad, L / C, West Union

Tkanina skládací síťovaná taška na prádlo

jméno výrobku

Tkanina skládací síťovaná taška na prádlo

Materiál

100% polyester, hmotnost tkaniny: 50GSM-110GSM

Velikost

46x55cm / 36x48cm / 42x55cm / 35x60cm / 42x50cm45cm se přizpůsobí přizpůsobené

Obal

1pc / opp taška

Fukce

Velkokapacitní design je vhodnější pro všechny druhy oblečení, občerstvení, hračky, slunečníky

MOQ

1 000 PCS

Vzor loga

Tepelný přenosový tisk / sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý sítotisk, barvení,

Odbyt

Velkoobchod není maloobchod

Platba

T / T, West Union, Paypal, L / C

Tkanina skládací síťovaná taška na prádlo

Jak udržet trvalé používání?


Obvykle jsem slyšel, že někteří zákazníci kupují odkládací rampy od Walmartu nebo Amazonu pro dočasné použití. Někteří zákazníci říkají levné Ne pro trvalé použití Pokladníci .Proč? Kdo neví, jak maskovat pletivové zábrany, když vychází drát?

Nejprve mějte na paměti, že kapacita nemůže být přetížena

Za druhé, k lisování náústků nepoužívejte těžké síly.

Zatřetí, pokud se skládací drát vynořil a složil, použijte prosím ruku, aby byl rovný a vzpřímený. Poté najděte ocas spodní části brzdového kotouče, takže ocelový skládací drát jde přímo do postranní lišty a lze jej znovu použít.


FAQ:

Otázka 1: Mohli byste nabídnout bezplatné vzorky?

A1: Absolutně, Prací síťka brání vzorkům hodnotného zákazníka pro kontrolu kvality.

Q2: Můžete poskytnout OEM?

A2: Samozřejmě. Vítejte na OEM.Čemu musíte poslat e-mailem logo značky.

Otázka č. 3: Jak vaše továrna dělá kontrolu kvality?

Kvalita je priorita. Vždy klademe velký důraz na kontrolu kvality od samého začátku do samého konce. Náš reklamní koš s brzdami získal řadu certifikátů kvality, jako jsou ISO9001, AI, atd.

Dotaz