Tkanina skládací mesh prádelna koš taška

Jak skládání košů na prádlo Prvním krokem je složit, přední pohled je 8, boční pohled je půlkruh, věnujte pozornost ústům basketbalového sušení musí být v horní části středu 8, nebo později nebude kroutit. Druhým krokem je složit ocelový drát do půlkruhu...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

 

Jak skládání košů na prádlo dohromady

Prvním krokem je složit, přední pohled je 8, boční pohled je půlkruh, věnovat pozornost ústům basketbalového sušení musí být v horní části středu 8, nebo později nebude kroutit.

Druhým krokem je složit ocelový drát do půlkruhu tím, že drží pas 8-slovo. Podle směru přirozeného ohýbání ocelového drátu je měkký ocelový drát v horní části 8slova stlačen na 2/3 půlkruhového oblouku.

Třetí krok, do této doby, kruh horní poloviny obrázku 8 se stal dvěma malými kruhy, podél drátu nechat dva malé kruhy přirozeně překrývají dohromady.

Čtvrtým krokem je kombinovat dva malé kruhy složené spolu s malým kruhem pod původními osmi znaky. Obecně řečeno, rám koše na sušení prádla by měl mít gumičku na správném místě, která může vytáhnout a svázat tři kruhy a pak bude úspěšná. Podívejte se na následující odkaz, pleasse

http://www.fuxinpop.com/news/how-to-fold-up-the-laundry-basket-13728803.html

 

 

Fabric Folding Mesh Laundry Hamper Bag

Funkce

 

Tento lehký koš se snadno otevírá, aby udržel plnou náplní prádla. Je vyroben z síťového materiálu, to umožňuje cirkulaci vzduchu po celém koši, což eliminuje vlhkost a typické prádlo brání zápachu. Dvě robustní rukojeti v horní části koše usnadňují přenášení v jedné ruce, což vám umožní nosit s sebou prací prostředek nebo jiné potřebné předměty. Není třeba zjistit, kam uložit objemný koš na prádlo, tento koš záhyby byt. Rám na tomto koši je flexibilní, takže jej můžete složit na plocho pro pohodlné skladování, když to není potřeba. Tato skládací funkce je obzvláště užitečná pro koleje, kempování, cestování, malé byty nebo kdekoli je prostor omezen. Tato síťovaná taška je také ideální vzít s sebou jako plážovou tašku, která drží vaše plážové ručníky a hračky. Písek proklouzne sítí, takže se neocitnete s pískem domů spolu s vámi. Mesh skládací vyskakovací okno Hamper measures46x55cm/36x48cm/42x55cm/35x60cm/42x50cm. Je k dispozici v následujících barvách: černá, bílá, červená a tmavě modrá.

 

& střední dít;Ekologická bavlněná tkanina, prodyšná a odolná proti plísním. Skládací, pohodlné a prostorově úsporné. Prachotěsný design svazku, snadno vytáhnout a prachotěsný.

·100% polyester, hmotnost tkaniny: 50GSM-110GSM

& middot;Analýza materiálu: Koš na špinavé oblečení z bavlněné tkaniny přijímá proces barvení a tkaní. Má silnou propustnost vzduchu, silnou odolnost proti opotřebení, elegantní pruhovaný vzor a jednoduchou atmosféru. Může být umístěn za dveřmi, v koupelně a na dalších místech.

·Velikost: 46x55cm / 36x48cm / 42x55cm / 35x60cm / 42x50cm, tisk: rotační sítotisk, transfer tisk, plochý tisk, barvení,

&Barva: K dispozici je libovolná barva

&Dodací lhůta: 20 dní

&Middot;Balení: 120ks/karton, 1ks/opp bag+barevná karta

& middot;Platba: T / T, 30% Vklad, L / C, Západní unie

 

Fabric Folding Mesh Laundry Hamper Bag

 

 

Název produktu

Tkanina skládací mesh prádelna koš taška

Materiál

100% polyester, hmotnost tkaniny: 50GSM-110GSM

Velikost

46x55cm/36x48cm/42x55cm/35x60cm/42x50cm45cm může pojmout přizpůsobené

Obalu

1ks /opp taška

Fuction

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování všech druhů oblečení, občerstvení, hraček, drobnosti

Moq

1000ks

Vzor loga

Tisk přenosu tepla/Sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý tisk, barvení,

Prodejní

Velkoobchod není maloobchod

Platby

T/T, Západní unie, Paypal,L/C

 

Fabric Folding Mesh Laundry Hamper Bag

 

 

 

Jak udržet trvalé užívání?


Obvykle jsem slyšel někteří zákazníci koupit prádelna koše z Walmart nebo Amazon pro dočasné použití . Někteří zákazníci říkají levné Ne pro trvalé použití Koše . Proč ?kdo neví, jak maitain ok brání v případě, že drát coming out?

Za prvé, upozorňujeme, že kapacity nemůže být přetížení

Za druhé , Nepoužívejte těžký srtength, aby se lis lis lis .

Za třetí, pokud skládací drát vyšel a složený, použijte prosím ruku, aby byla rovná a vpravo. Pak najít ocas na dně koše, takže ocel skládací drát jít přímo do postranního panelu a mohou být znovu.


 

Faq:

 

Q1: Mohl byste nabídnout vzorky zdarma?

A1: Absolutně, Prádelna mesh brání vzorky pro cenné zákazníky ke kontrole kvality.

 

Q2: Můžete poskytnout OEM?

A2: Samozřejmě . Vítejte na tom OEM. Co musíte udělat, nám e-maily logo značky .

 

Q3: Jak se vaše továrna, pokud jde o kontrolu kvality?

Kvalita je prioritou . Vždy přikládáme velký význam kontrole kvality od samého začátku až do samého konce . Náš propagační koš získal mnoho certifikace kvality , jako je ISO9001, AI, ect.

 

Hot Tags: tkanina skládací mesh prádelna koš taška, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like