Tkanina skládací prádlo koš kbelík úložný koš

Tkanina skládací prádlo koš koš úložný koš přírodní materiál: 100% Ramie bavlněná tkanina + vodotěsný PE povlak podšívka vlastní velikost: 19,7 palce (výška) x 15,7 v (průměr) / 50 cm (výška) x 40 cm (průměr) Snadné použití: Prádelna koš přijal skládací design, vybavený ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

 Tkanina skládací prádlo koš kbelík úložný koš

 

Přírodní materiál: 100% Ramie bavlněná tkanina + vodotěsná PE povlaková podšívka

Přizpůsobená velikost: 19,7 palce (výška) x 15,7 palce (průměr)/50 cm (výška) x 40 cm (průměr)

Snadné použití: Prádelna koš přijala skládací design, který je vybaven rukojetí a pouze závaží 12oz/340g v průměru. Je lehký a přenosný pro pohodlné používání, ukládání a pohyb.

Organizované vše: Prádelní koš poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho skladovacích potřeb, jako je skladování oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenka atd.), skladování domácího textilu, skladování dětských výrobků, skladování dětského produktu a skladování domácího produktu.

Upozornění: Koš na prádlo je dodáván s kompresním obalem, což může vést ke zmačkané v dálkovém tranzitu. Po určité době se zotaví a také může být vyhlazen parní žehličkou a vysoušečem vlasů.

Upozornění: Jsme továrna a přijmout OEM / ODM MOQ: 1000ks

Fabric Folding Laundry Hamper Bucket Storage Basket

 

1, Robustní - Tyto nástěnné skříně Organizéry jsou vyrobeny z lněné bavlněné tkaniny, takže je tuhý a drží je to tvar dobře při zavěšení na zeď.

2, vodotěsné - vnitřní skladovací tašky s vodotěsným povrchem, vodotěsným a odolným proti vlhkosti umožňuje odolnější úložný vak.

3, Ušetřete místo - Organizátoři úložiště jsou dodáváni s několika kapsami, které jsou ideální pro sběr různých věcí, mohou být zavěšeny na stěnu Dveře nebo jiný objekt.

 

Fabric Folding Laundry Hamper Bucket Storage Basket

 

Hot Tags: tkanina skládací prádlo koš kbelík skladovací koš, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, přizpůsobené, na skladě, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit