Skládací koš na prádlo s odkládacím košem na prádlo

Skládací koš na prádlo, skládací koš na prádlo, přírodní materiál: 100% textilie Ramie Cotton + voděodolná PE potahová podšívka Přizpůsobená velikost: 19,7 palce (výška) x 15,7 palce (průměr) / 50 cm (výška) x 40 cm (průměr) Snadné použití: Prádelní brzda přijala skládací design, vybavený ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací koš na prádlo s odkládacím košem na prádlo

Přírodní materiál: 100% bavlněná tkanina Ramie + vodotěsná PE potahová podšívka

Přizpůsobená velikost: 19,7 palce (výška) x 15,7 palce (průměr) / 50 cm (výška) x 40 cm (průměr)

Snadné použití: Prací strojek je skládací, skládající se z držadel a v průměru má hmotnost pouze 12oz / 340g. Je lehký a přenosný pro pohodlné používání, skladování a pohyb.

Organizované vše: Prací kohoutek poskytuje atraktivní a lehké řešení mnoha potřeb skladování, jako je ukládání oblečení (zejména pro spodní prádlo, ponožky, podprsenku atd.), Skladování bytového textilu, skladování hraček, skladování dětských produktů a skladování domácích produktů.

Upozornění: Krabička na prádlo je dodávána s kompresním balením, které může mít za následek zmačkání při přepravě na velkou vzdálenost. Po určité době se zotaví a může být také vyhlazen parní žehličkou a fénem.

Upozornění: Jsme továrna a přijímáme OEM / ODM MOQ: 1000ks

Skládací koš na prádlo s odkládacím košem na prádlo

1, robustní - tyto organizátory nástěnných skříní jsou vyrobeny z plátěné bavlněné tkaniny, takže je tuhá a dobře drží svůj tvar, zatímco visí na zdi.

2, voděodolný - vnitřní část úložných tašek s nepromokavým povrchovým potahem, voděodolná a odolná proti vlhkosti umožňuje, aby vaše úložná taška byla odolnější.

3, Úspora místa - Organizátoři Úložiště přicházejí s několika kapsami, díky nimž jsou ideální pro shromažďování různých věcí, mohou být zavěšeny na zdi Dveře nebo jiné předměty.

Skládací koš na prádlo s odkládacím košem na prádlo

Dotaz