Šňůrky na prací plátěné plátěné plátěné domácnosti

Šňůrky na prací plátěné plátěné plátěné domácnosti

Tažná taška na plátěné plátěné plátěné tašky pro domácnost Bavlněné prádlo pro domácnost Bundy pro domácí šicí stroje Třídící tašky pro skladování Navržené s uzavíracím uzávěrem na šňůře pro snadné nošení. Stroj umývatelný, můžete ho znovu a znovu použít. Může být použit jako ditty taška, kabel taška, taška na boty, taška na prádlo, ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Šňůrky na prací plátěné plátěné plátěné domácnosti

Obuvnické organizéry pro domácnost Třídící tašky pro skladování

Navrženo s uzavíracím uzávěrem se šňůrkami pro snadné nošení.

Stroj umývatelný, můžete ho znovu a znovu použít.

Může být použit jako dutý sáček, taška na kabelky, tašku na boty, tašku na prádlo, plážový vak nebo tašku pro cestování v interiéru / exteriéru.

Ideální položka pro kontrolní seznam studentů vysokých škol. Ideální pro vysokoškoláky, kteří žijí v kolejích, obyvatelích bytů a třídí prádlo.

Velikost dlaždice (Š x V): 19 "x 27"

Ať už jste vysokoškolský student, který má transportovat prádlo do podložky, nebo si ji vzít domů k matce, nebo bydlíte v bytě a chtěli byste vyprázdnit prádlo v prádelně, musíte je tam dostat bez ztráty cokoli . To je důvod, proč tato taška na prádlo pro vysoké zatížení bude pracovat pro vás. Je vyroben ze 100% prodyšného bavlněného prádla a pojme až tři prádla (přibližně 60 liber). Taška na prádlo je přírodní barevná a atraktivní bavlněné prádlo. Jeho konstrukce z bavlny pomáhá chránit vaše oblečení od prvků a snadno přepravuje prádlo. A stejně tak důležitá, jeho trvanlivost zhoršuje odolnost proti roztržení. Má také uzamykací uzávěr se šňůrkami, takže se nemusíte nikdy bát, že by se mohly otevřít a vylévat vaše osobní předměty. Kromě toho je ta taška omyvatelná v pračce, takže ji můžete znovu a znovu používat. Můžete jen dát do prádla, když to vypadá, že je trochu špinavé. To je naprosto ideální taška pro koleje, koleje a obyvatele bytů nebo pro každého, kdo preferuje tašku do koše na prádlo.

Šňůrky na prací plátěné plátěné plátěné domácnosti

Hot Tags: šňůrky plátěné prádlo tašky domácí, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like