Domácí skládací taška na pytel z pletiva

Black Collapsible Mesh Laundry Hamper Odolné a prodyšné pop-up Hamper drží plnou náplň prádla, díky čemuž je skvělým šetřičem prostoru pro jakýkoli domov. Odolný síťový materiál umožňuje maximální cirkulaci vzduchu, čímž udržuje oblečení čerstvé& minimalizuje zápach. Spodní část je vyrobena z pevného ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis

Tento druh domácí skládací síťky z pytlů na prádlo lze složit, odložit, když se nepoužívá, a nezabírá místo. Jeho mimořádně velká kapacita, konstrukce z vysoce kvalitních vláken se postará o každý kousek vašeho oblíbeného oblečení. Prodyšné, oblečení není spolu, je to dobrý pomocník, abyste si vyměnili různé oblečení a trosky. Prodyšná nylonová síť vypadá jednoduše a velkoryse a nezničí celkový efekt vašeho domova. Velikost skládání je malá, snadno se sbírá a je také velmi vhodná pro cestování.

Výhody

  • Velká kapacita: dost velká na to, aby pojala týdenní oblečení'

  • Velký otvor: Velký otvor v horní části poskytuje pohodlný průchod pro prádlo a je praktičtější.

  • Všestranný: Může stát vzpřímeně jako koš na prádlo na špinavé oblečení nebo jako hračka a zapínání na zip zabraňuje úniku.

  • Zesílené rukojeti: Každá rukojeť je vyztužena a připevněna k síťovému koši na prádlo s velmi pevným prošíváním, které vydrží těžké náklady.

  • Vysoce kvalitní materiál: Vyrobeno z 100% vysoce kvalitního polyesterového pletiva, má dlouhou životnost a může zajistit cirkulaci vzduchu v největší míře, čímž udržuje oblečení čerstvé a snižuje zápach.

Parametr

Velikost43 x 60 cm
Hmotnost100~200g
MateriálPolyester
BarvaJakýkoli barevný zvyk
Obecné použitíDomácí použití
Návrh tvaruLze přizpůsobit
Tisk logaK dispozici, lze upravit podle uměleckých děl poskytnutých zákazníkem
Metoda tiskuŘezání laserem, výšivky, lisování za tepla, prošívání tkaných štítků atd.
OEMAno
MOQ1000 PCS
BaleníVyžadováno

aplikace

Ideální pro domácí použití, koleje, výlety, malé byty, kempování, skladování sportovních potřeb, hraček atd.

Zobrazit produkt

Home Foldable Mesh Laundry Hamper Bag

Polyesterová tkanina 50 d ze skládacího koše na prádlo

Polyesterová tkanina je druh textilního textilního oděvu používaného v každodenním životě. Jeho největší výhodou je dobrá odolnost proti vráskám a zachování tvaru. Je proto vhodný pro výrobu outdoorových předmětů, jako jsou kabáty, tašky a stany, každodenní potřeby, jako jsou koše na prádlo, koše na sušení, vyskakovací koše a tak dále. Náš špinavý koš na prádlo v továrně' používá tkaninu z polyesteru 50 D, která je skládací, odolná proti vráskám, elastická a pružná.

1. Polyesterové tkaniny mají vysokou pevnost a odolnost, takže jsou odolné, odolné proti vráskám a žehlící.

2. Polyesterové tkaniny mají špatnou hygroskopičnost, dusivý pocit v létě, statickou elektřinu v zimě a ovlivňující pohodlí. Po praní je však snadné je sušit a pevnost za mokra se sotva snižuje. Nedeformuje se a má dobrou pratelnost a možnost nošení.

3. Polyester je nejlepší tepelně odolná textilie ze syntetických tkanin. Má termoplasticitu a lze jej vyrobit z skládaných sukní s dlouhými záhyby.

4. Odolnost polyesterové textilie vůči světlu je lepší než odolnost textilie z přírodních vláken s výjimkou akrylových vláken. Zejména v zadní části skla je odolnost proti slunci velmi dobrá, téměř stejná jako akrylová vlákna.

5. Polyesterové tkaniny mají dobrou chemickou odolnost. Kyseliny a zásady jej do značné míry nezničí a nebojí se plísní a mol.Hot Tags: Taška na domácí pletivo, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit