Skládací taška na prádlo

· Skládací taška na prádlo: Vyskakovací taška na prádlo je perfektní koš na prádlo pro všechny vaše špinavé potřeby prádla. Jednoduše uvolněte skládací rám a sledujte, jak koš na jaře do perfektní velikosti koše na prádlo pro vaši ložnici, kolej, skříň, prádelnu a další · Lehký a prodyšný: Vak na prádlo je vyroben ze 100% polyesterové odolné tkaniny, která poskytuje extrémně lehký pocit.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skládací koš na prádlo

 Skládací koš hamper: perfektní koš na prádlo pro všechny vaše špinavé potřeby prádla. Jednoduše uvolněte skládací rám a sledujte, jak koš na jaře do perfektní velikosti koše na prádlo pro vaši ložnici, kolej, skříň, prádelnu a další


Lehký a prodyšný: vyrobený ze 100% polyesterové odolné tkaniny poskytuje extrémně lehký pocit. Odolná polyesterová tkanina také umožňuje koš na prádlo účinně dýchat a redukovat nahromadění plísní a jiných nežádoucích pachů


Kreslící víko a odolné rukojeti: Prádelní vak je vybaven víkem síťoviny, které se otevírá a zavírá pomocí stahovací šňůrky, která se synchronizuje a tvoří víko. Rukojeti jsou vyrobeny s optimální odolností umožňující snadnou přepravu


Vysoce kvalitní materiály: Zahuštěná oxfordská tkanina + drátěná podšívka z nerezové oceli

Jeho výhodou je, že je pohodlnější než všechna ostatní vlákna, omyvatelný, menší barevný rozdíl, neblednutí, špinavá odolnost, dobrá elasticita, dobrá trvanlivost, barvení a nastavení tepla. Je vynikající, lehký a přenosný, silný a odolný.

 

Specifikace


Rozměr: 36x58cm

Pop-Up Hamper je perfektní koš na prádlo pro všechny vaše špinavé potřeby prádla. Jednoduše uvolněte skládací rám a sledujte, jak se koš na jaře do perfektní velikosti koše na prádlo pro vaši ložnici, kolej, šatnu, prádelnu a další. Taška s košem je vyrobena ze 100% polyesterové odolné tkaniny, která poskytuje extrémně lehký pocit. Odolná polyesterová tkanina také umožňuje koš na prádlo účinně dýchat a snižuje hromadění plísní a dalších nežádoucích pachů. Vyskakovací taška je vybavena víkem síťované tkaniny, které se otevírá a zavírá pomocí stahovací šňůrky, která se synchronizuje a vytváří víko. Rukojeti jsou vyrobeny s optimální odolností umožňující snadnou přepravu koše.

 

Skládací prádelna Taška, která by mohla snadno přepravovat, má vrchol, který by mohl být uzavřen buď zipem nebo stahovací šňůrkou, vyrobený z tlustého nylonového materiálu, je snadno se přenáší, protože má dva robustní popruhy a může být uzavřen stahovací šňůrkou, což usnadňuje přepravu.


Název produktu

Kulaté prádlo Třídicí taška s víkem ze stahovací šňůrky

Materiál

100% polyester, hmotnost tkaniny 190T: 36GSM, skládací ocelový drát +1cm plastová trubka

Velikost

canaccommodate Customized60x36x36cm

Obalu

1ks / opp taška + barevná karta, 50ks / karton

Fuction

Velkokapacitní design je vhodnější pro ubytování Platí pro školy, rodiny, nemocnice, hotely, funkční tkaniny koše, úložné koše, dětské hračky skladování, atd.

Moq

500-1000ks

Vzor loga

Tisk přenosu tepla/Sítotisk

Tisk

Rotační sítotisk, transferový tisk, plochý tisk, barvení,

Prodejní

Velkoobchod není maloobchod

Platby

T/T, Západní unie, Paypal,L/C


Collapsible Laundry BagKomentáře


ŠIROKÝ OTVOR V TOP pro snadný přístup ve srovnání s mnoha podobnými produkty. Velké složené ručníky a peřiny projít bez nutit nebo zpackal skládací práci. Je hezké mít jednu po ruce před sušičkou, takže čisté věci neslintat na podlahu, když otevřu dveře po cyklu. S košem s menším otvorem, to bylo spíš jako ping-pong-ball-do-the-fish-mísa marné cvičení.

VELKÉ A ROBUSTNÍ za cenu; poté, co strávil tuny času porovnání výrobků a cen s každým novým nákupem (včetně pohledu na Walmart, Target atd.), To bylo důsledně nejlepší hodnotu přes mé několik reorders. Vejdu se asi tucet ručníků nebo sadu prostěradel, 2 povlaky na polštáře, peřinu a pár ručníků do jednoho koše.... skoro cokoliv, co vyjde z mé velkokapacitní sušičky, půjde do koše.


Dotaz