Dětské pop-up prádlo Hamper Polyester Materiál

Dětské pop-up prádlo Hamper Polyester Materiál Snadno sklopný a velkokapacitní materiál Oxford materiál oblečení skladovacího koše. Je složen z pružinového drátu z polyesterového tkaniny. Chcete-li získat kvalitní život, který se vyskytuje v domácnosti. Přenosný sklopný kulatý sklápěcí sklápěč nevyžaduje prostor a snadnou sběru. Design je vybaven krytem pro lepší ochranu proti prachu, čisté a osvěžující předměty. Vnitřní konstrukční část má oddíl. Různé předměty lze ukládat odděleně pro snadné vyhledávání a hygienu. Spodní část zesílené spodní lopatky zesílená úprava, zvyšuje odolnost proti opotřebení, tlusté dno není snadné proniknout, trvanlivější. Boční strany těla lopaty s oběma stranami ruky, může být použito pro zavěšení, nezabírá pozici, rukojeť je silná, není snadná k přetržení, silná a silná. Skladovatelné skladování lze skládat, nemusí být možné sklopit při skladování, ušetřit čas, čistší Domov.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dětské pop-up prádlo HamperPolyester materiálu

Původ: Čína (pevnina)

Materiál: vysoce kvalitní210DOxford clothmaterial, 3,5mmslový drát, perleťová bavlna, PP potrubí.

Velikost: 42cmX42X51CM, vlastní velikost

Children's Pop Up Laundry Hamper Polyester Material

Children's Pop Up Laundry Hamper Polyester Material

1.První materiál
2. Bez chemického složení
3. Zelená ochrana životního prostředí
Doba výroby: 30-45 dní
Platba: L / C, T / T
Balení: standardní karton nebo podle požadavku
Naše služby: OEM / ODM je vítán

Children's Pop Up Laundry Hamper Polyester Material

Vlastnosti

Dětský koš na hračku

Snadno skládací a velkokapacitní košík na oblečení oxfordového materiálu. Je složen z pružinového drátu z polyesterového tkaniny. Chcete-li získat kvalitní život, který se vyskytuje v domácnosti. Přenosný sklopný držák na prádlo nevyužívá dostatek prostoru a snadného sběru. Design je vybaven krytem pro lepší ochranu proti prachu, čisté a osvěžující předměty. Vnitřní konstrukční část má oddíl. Různé předměty lze ukládat odděleně pro snadné vyhledávání a hygienu. Spodní část zesílené spodní lopatky zesílená úprava, zvyšuje odolnost proti opotřebení, tlusté dno není snadné proniknout, trvanlivější. Boční strany těla lopaty s oběma stranami ruky, může být použito pro zavěšení, nezabírá pozici, rukojeť je silná, není snadná k přetržení, silná a silná. Skladovatelné skladování lze skládat, nemusí být možné sklopit při skladování, ušetřit čas, čistší Domov.

Hot Tags: dětské pop up prádlo bránit polyesterový materiál, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

You Might Also Like