Tkanina pro ukládání tkanin na tkaniny z plátna

Plátěné tkaniny Kabelové tkaniny Kabelové tkaniny Kabelové tkaniny Kabelové úchyty Kufřík s rukojetí - hračka / úložiště / organizér pro děti a dospělé - koš na prádlo / školka na mládež (velryba a jiné zvířecí styly) úložný koš · Velikost: 14,2 "Lx10,2" W x 15. 8 "H, skvělé pro skladování do hraček, koš na prádlo ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Tkanina pro ukládání tkanin na tkaniny z plátna

· Velikost: 14,2 "Lx10,2" W x 15,8 "H,

· Materiál: 90% bavlna, 10% pevné rukojeti usnadňují pohyb všude , zásobník se liší od ostatních materiálů na trhu. Materiál je silnější a může být dlouhý.

· Uspořádejte vše : Praní prádla poskytuje atraktivní a lehké řešení pro mnoho skladovacích potřeb, jako je skladování oděvů (zejména pro prádlo, ponožky, podprsenku atd.). Úložné prostory pro domácí textil, skladování hraček, skladování dětských výrobků a skladování produktů pro domácí zvířata.

· Prostorné a už žádné nepořádek v domě - Velmi velké,. Tyto koše drží vše od vycpaných zvířat, hraček a knih, až po řemeslné potřeby, ručníky a přikrývky. Seznam je nekonečný. Skvělé pro dětský pokoj, dětský pokoj, hernu, uměleckou místnost, koupelnu, kuchyňku a skříňku atd.

· Nízká hmotnost a sklopná: skládací koš pro snadnou manipulaci a skladování, Funkce 2 úchytky usnadňují dopravu kdekoli

· Mnoho příležitostí: Perfektní pro kolejové koleje, Campers, Apartmány, pobyt v hotelu, dětské školky, šatna a nákupy, doplňky pro kolejní pokoje.

O produktech

1. Vyrobeno z látky: Materiál je tuhý, postaví se na vlastní kůži, NEBUDE "měkký" vypadat, pokud není plný věcí, drží tvar dokonale.

2.Obložení pro snadné skladování: Skladovací zásobníky jsou sklopné pro snadné skladování. Zasuňte nádoby a přepravte nádobu na zásobníky kdekoli budete chtít, jako ve vašem vozíku, vo voze, ve skříni nebo ve studiu.

3.Jednoduchá péče: Tento pohodlný úložný prostor se snadno čistí, jen otřete vlhkou houbou nebo látkou.

4. Stabilní a trvanlivý: Tento skladovací zásobník má robustní a stabilizovanou základnu, která je vyrobena z vyztužených panelů a umožňuje vám dát těžší věci.

5.Tankové rukojeti: Každý zásobník má dvě silné rukojeti, tyto robustní silné rukojeti jsou navrženy tak, aby vám poskytly optimální napětí a pohodlí při přepravě těchto úžasných zásobníků.

Tkanina pro ukládání tkanin na tkaniny z plátna

Dotaz