Plátěné špinavé prádlo

Plátno špinavé oblečení Prádelník s rukojetí je skvělý doplněk ke všem ložnicím, prádelně nebo koupelně. Hamper má odolné rukojetí, takže je velmi snadné nosit špinavou prádlo do pračky. Omezovač je jednoduše složen a ohýbán a snadno uložen v malých oblastech. Díky jednoduchému a jedinečnému designu můžete nyní odložit špinavé oblečení ve stylovém překážku. Je vyroben ze směsi polyesterových a bavlněných plátků a nabízí vám odolné, ale lehké řešení pro organizování špinavého oblečení. Závora se může hodit 1 standardní prádlo.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plátěné špinavé prádlo

· Skládací a ohebný: Zjednodušený design může být složen a ohýbán tak, aby se vešel do skříně nebo mezi nábytkem

· Odolný a lehký: Vytvářený jako lehký s jedinečnými látkovými úchyty pro snadnější přepravu, ale odolný pro časté použití ve své ložnici, prádelně nebo koupelně.

· Prostorný interiér: Jednoduchá prádelna může mít až 1 zatížení špinavého oblečení.

· Organizér oblečení: pomáhá udržovat špinavé prádlo čisté a uklizené, aniž by bylo oko boleno.

· Rozměry: 15,25 "Délka x 15,25" Šířka x 20 "Výška. Hmotnost 450g

· Šedá oka s vínovou výzdobou

O produktech

Prádelník Hamper s rukojetí je skvělý doplněk ke každé ložnici, prádelně nebo koupelně. Hamper má odolné rukojetí, takže je velmi snadné nosit špinavou prádlo do pračky. Omezovač je jednoduše složen a ohýbán a snadno uložen v malých oblastech. Díky jednoduchému a jedinečnému designu můžete nyní odložit špinavé oblečení ve stylovém překážku. Je vyroben ze směsi polyesterových a bavlněných plátků a nabízí vám odolné, ale lehké řešení pro organizování špinavého oblečení. Závora se může hodit 1 standardní prádlo. Naše prádelna brání vám pomůže udržet váš domov organizované, aniž by bylo velké oko bolavé. Pomáhá udržovat oblečení z podlahy tím, že nabízí jedno místo pro vaše špinavé oblečení.

Plátěné špinavé prádlo

Dotaz