Plátěné špinavé oblečení na prádlo

Plátěný špinavý oděv na prádlo s klikami je skvělým doplňkem každé ložnice, prádelny nebo koupelny. Hamper má odolné úchytky na textil, takže je velmi snadné přenášet špinavé prádlo do pračky. Bránka je vyrobena tak, aby se jednoduše ohýbala a ohýbala a snadno se skladovala na malých plochách. S jednoduchým a jedinečným designem můžete nyní ukládat špinavé oblečení do stylového brzdítka. Postaveno ze směsi polyesteru a bavlny, plátno vám nabízí odolné, ale lehké řešení organizace špinavého oblečení. Bránka se vejde do 1 prádla standardní velikosti.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Prádlo na prádlo CanvasDirty Clothes

Skládací a ohýbatelné: Zjednodušující design může být složen a ohnut tak, aby se vešel do jakéhokoli skříně nebo mezi jakýkoli nábytek

Odolný a lehký: Vytvořen jako lehký s jedinečnými úchyty látky pro snadnou přepravu, ale odolný pro časté používání v ložnici, prádelně nebo koupelně.

Prostorný interiér: jeden kohoutek na prádlo dokáže pojmout až 1 množství špinavého oblečení.

Organizer Clothes Organizer: Pomáhá udržovat špinavé prádlo čisté a uklizené, aniž by došlo k bolestem očí.

Rozměry: 15. 25 palce; Délka x 15. 25 palce; Šířka x 20 & rdquo; Výška. Hmotnost450g

Šedá síťovina s vínovým lemováním

Přátelské pro děti: Každé dítě milující zvíře bude nadšeno, že nakrmí svého lva ve tvaru křečka špinavým oblečením, hračkami nebo botami a každý rodič bude nadšený čistou místností. Být lehký umožňuje dětem v jakémkoli věku nosit překážku do jakékoli místnosti, kterou si chtějí uklidit.

Snadno skládací: Lví kladivo se v případě potřeby ušetří méně než 2 palců. Jednoduše spojte struny na obou koncích dohromady pro bezpečné uložení. S pomocí pružiny, jako je drát, se může brzda vyskočit a být připravena k použití během několika sekund, aniž by dítě drtilo.

Víceúčelová překážka: Tato překážka je zábavná pro každé malé dítě a promění každou ložnici nebo hernu na zábavný a vzrušující zážitek. Ať už ukládáte oblečení, hračky nebo boty, do tohoto překážky lze vložit cokoli, díky čemuž budou vaše děti chodit do překážky, pokud milují zvířata.

Děti vyskočí Hamper

Zábavná grafika

Jasná a pestrá grafika s vašimi nejoblíbenějšími postavami

Multifunkční

Slouží k praní nebo jako organizér hraček, knih, oblečení a dalších věcí

Vytvořte místnost s motivem postavy

Spárujte se s ostatními kousky domácí výzdoby se stejnou licencovanou vlastností a vytvořte pro svou malou zábavnou tematickou místnost!


O produktech

Prádelna Hamperwith Handles je skvělým doplňkem každé ložnice, prádelny nebo koupelny. Hamper má odolné úchytky na textil, takže je velmi snadné přenášet špinavé prádlo do pračky. Bránka je vyrobena tak, aby se jednoduše ohýbala a ohýbala a snadno se skladovala na malých plochách. S jednoduchým a jedinečným designem můžete nyní ukládat špinavé oblečení do stylového brzdítka. Postaveno ze směsi polyesteru a bavlny, plátno vám nabízí odolné, ale lehké řešení organizace špinavého oblečení. Bránka se vejde do 1 prádla standardní velikosti. Náš prádelník vám pomůže udržet váš domov v pořádku, aniž by byl velkým okem. Pomáhá udržovat oblečení mimo podlahu tím, že nabízí jediné místo pro vaše špinavé oblečení.

Canvas Dirty Clothes Laundry Hamper

Hot Tags: plátno špinavé oděvy, prádelník, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levný, přizpůsobený, skladem, vzorek zdarma

Dotaz

You Might Also Like