Dětské oblečení skladování prádelník

Dětské oblečení Uložení Prádlo Hamper Vodotěsné - Vnitřní skladovací tašky s vodotěsným povlakem, vodotěsné a odolné proti vlhkosti umožňují skladovací tašku odolnější. Neuvěřitelně všestranné: vaše úložná jednotka 15 "x 11" vám pomůže po mnoho let.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dětské oblečení skladování prádelník

Vodotěsnost - vnitřní sáčky s vodotěsným povlakem, vodotěsné a odolné proti vlhkosti vám dovolí skladovací tašku odolnější.

 

Neuvěřitelně všestranné: vaše úložná jednotka 15 "x 11" vám pomůže po mnoho let. Vaše děti se stávají od dětí až po děti do předškolního věku a mimo ni. Použijte jej k uložení plenek, hraček a dalších.

 

Vyčistěte si zábavu: Malí lidé mají v tomto roztomile rozložitelném koši láskyplné hračky a oblečení.

 

Proč se obtěžovat s křehkými hračkami, které se rychle rozpadají? C košík pro děti je vybudován tak, aby trval několik let. Můžete se tedy spolehnout na to, jak vaše malé děti rostou   uložit:

· Dětské plenky, blůzy a kroužky
· Hračky pro batolata a vycpaná zvířata
· Oblečení pro předškoláky a školáky, školní potřeby a další

 

Tento prémiový úložný koš se dodává v těžkém plátně, pevně tkaný, aby odolal tvrdému opotřebení. A co víc, jeho rozkošný vzhled zvířete může být šitý (nebo tištěný), takže to nebude snadno vyblednout nebo spadnout.

 

Dětský plátek na dětské plátno také nabízí:

· Velikost místnosti pro uložení více věcí - 15 "vysoký x 11"
· Robustní boční rukojeti pro snadnou manipulaci
· Měkký, skládací design pro kompaktní a pohodlné ukládání

Dětské oblečení skladování prádelník

Funkce

1, Sturdy - Tyto organizéry jsou vyrobeny z lněné bavlněné tkaniny, takže jsou tuhé a drží si tvar dobře při zavěšení na zeď.

2, vodotěsný - vnitřní pouzdro s vodotěsným povlakem, nepromokavé a odolné proti vlhkosti, umožňuje skladovací tašku odolnější.

3, móda - úložné kapsy jsou velmi roztomilé a genderově neutrální a vypadají stylově v místnosti. Může být zavěšeno v ložnici, koupelně, kuchyni, kanceláři.

4, Úspora místa - Organizátoři úložišť jsou opatřeni několika kapsami, díky nimž je ideální pro shromažďování různých věcí, lze zavěsit na stěnu Dveře nebo jiné předměty.

Hot Tags: dětské oblečení skladování prádlo brání, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, levné, na míru, na skladě, zdarma vzorek

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit