Jaký druh tkaniny Oxford hadříkem vyskakovacího koše? Jaké výhody to má?

- Sep 03, 2019-


Oxford tkanina pocházela ze Spojeného království, pojmenovaný po Oxfordské univerzitě tradiční česané bavlněné tkaniny, známé také jako Oxford spinning. Existuje mnoho druhů produktů, jako je obyčejná barva, bělení, barevné osnovy a bílé útky, barevné osnovy a barevné útky, vzor středních a světlých pruhů a polyesterová a bavlněná příze. Hadřík Oxford má mnoho funkcí, jako je voděodolný, ohnivzdorný, antistatický, odolný proti vlhkosti, propustnost vzduchu, propustnost vlhkosti atd. Vzhledem k těmto dobrým obavám a výhodám si naše propagační továrna na vyskakovací brzdu vybrala oxfordský materiál pro výrobu basketbalových zábran, sběrných sudů , kbelíků na skladovací zábrany a pytel na prádlo.


Jaké jsou výhody látky Oxford? Berte případ jako běžný předmět.


1. Pohodlí: Nejviditelnějším strukturálním rysem textilních tašek Oxford ve vztahu k tvrdým krabičkám je to, že mají různé tvary a dokážou vyhovět pružnému přístupu k různým malým položkám, které je třeba při cestování často používat.

2. Odolnost proti opotřebení, pádu a tlaku: Oxford látkové tašky jsou díky svým silným a tvrdým vlastnostem flexibilnější vůči životnímu prostředí než tvrdé krabice.

3. Proti poškrábání: Oxfordský hadřík je kompaktní a pevný. Během cestování je snadné řešit neúmyslné kolize a tření. Hladký vzhled tvrdé krabice bude zřejmé a obtížné opravit, když narazí na škrábance a klepání.

4. Trvanlivost: Trvanlivost zde neznamená, že je odolná vůči pádu nebo opotřebení, ale že látka Oxford si může i po častém a dlouhodobém používání zachovat svůj původní vzhled, a to i v případě, že tvrdá krabička není po klepání nebo poškrábání po Při dlouhodobém používání je obtížné skrýt stopy, které po letech zůstaly, i když nálepka nemůže blokovat změnu barvy a ztrátu materiálu.

Tkanina Oxford má mnoho výhod a lze ji použít všude v životě. Používá se k výrobě táhla, ramenní kabelky, kabelky, sady nástrojů, stanu, kůlny, dětského vozíku, dětského popruhu, plotu, jednoduchého šatníku, úložného prostoru, bot, pop-up koše, koše, koše na prádlo, pytle na prádlo, dětské prádelny, zdravotnické vybavení a další obory.


Nový trvanlivý Oxford látkový podpůrný válec kulatý Oxford látkový přijímací sud špinavý oděvní koš skladování vyskakovací bambusový válec materiál produktu: 600D potisk Oxford potiskem s nepromokavým nátěrem + tři podpůrné ocelové pruty, utěrka z tlustšího oxfordského plátna velikost produktu D36XH42cm, procházejte příslušnou produktové odkazy


http://www.fuxinpop.com/storage-basket-hamper-bin/pop-up-storage-hamper-bin/pop-up-bin-with-lid.html

http://www.fuxinpop.com/laundry-hamper/oxford-x-frame-baby-laundry-hamper.html

http://www.fuxinpop.com/laundry-hamper/foldable-canvas-baby-hamper.html


What Kind of Fabric Oxford Cloth of Pop-Up Hamper

What Kind of Fabric Oxford Cloth of Pop-Up Hamper