Co je to nylonový materiál

- Nov 02, 2019-


 

Nylon vyvíjí Carothers, vynikající americký vědec a výzkumný tým pod jeho vedením. Nylon je první syntetické vlákno na světě. Nylon je výraz polyamidového vlákna.

Vzhled nylonu změnil vzhled textilu. Jeho syntéza je významným průlomem v průmyslu syntetických vláken a velmi důležitým mezníkem v chemii polymerů. Naše továrna na výrobu pop-upů v Číně používá materiál nylonového pletiva k přizpůsobení Hydroponic Plant Herb Drying Rack Hanging Dry Net Durable Mesh skládací visící sušička se zipem.


Polyesterová tkanina

Polyesterový materiál má vysokou pevnost a odolnost, a pevný a odolný, odolnost vůči světlu, tepelná odolnost, dobrá stabilita


Honeycomb mesh design

Honeycomb mesh design, hexagonální struktura stabilní a pevná konstrukce, není snadno deformovatelný, má silnou houževnatost a odolnost, silnou odolnost proti nárazu, odpružení a má silnou pevnost, pevný, odolný proti opotřebení, odolnýHydroponic Plant Herb Drying RackStruktura nylonového materiálu


Polyamid je běžně známý jako Nylon (Nylon) a jeho anglický název je Polyamide (PA) s hustotou 1,15 g / cm3. Polyamid je obecný termín pro termoplastické pryskyřice obsahující opakující se amidové skupiny - [NHCO] - v hlavním molekulárním řetězci, včetně alifatických PA, alifatických aromatických PA a aromatických PA. Mezi nimi má alifatická PA mnoho variant, velký výkon a široké použití. Jeho název je určen specifickým počtem uhlíků syntetického monomeru. Vytvořeno slavnými americkými chemickými chovateli a jeho výzkumným týmem.

Nylon je termín pro polyamidové vlákno (nylon), které může být vyrobeno z dlouhých nebo krátkých vláken. Nylon je obchodní název polyamidového vlákna, také známého jako nylon. Anglický název Polyamid (zkráceně PA) je alifatický polyamid, jehož základní složení je spojeno amidovou vazbou [NHCO] -.