Použití sáčků na prádlo

- Nov 03, 2019-


Existují dva druhy sáčků na prádlo, jeden je položen na oděvy a potom je vloží do pračky pro praní, což zabraňuje proplétání a deformaci oděvů.

Druhým je pokrývat prádlo po praní, aby se zabránilo prachu. V prádelním sáčku je vhodné snížit počet oděvů, aby nedošlo k pomačkání oděvu při sušení.

Proto je sušicí kapacita pračky obecně asi 1/2 prací kapacity. Oděvy se speciálními materiály nejsou vhodné k sušení v pračce: do pračky se například nesmí vložit například houba latex, oděvy s pryží nebo hedvábí, jako jsou ramenní podložky atd.; těkavé látky jsou velmi hořlavé a oděvy barvené olejem nebo ošetřené odmašťovadlem se do sušičky nevkládají; spací pytle, dolů, polštáře a velké přikrývky se rozšíří, což bude bránit proudění vzduchu ve stroji a nesmí se používat funkce sušení. Může vyčistit mnoho oblečení současně, což je pohodlné, ekonomické a není snadné jej pomačkat a deformovat. Lze jej bezpečně použít v pračce. Lze jej prát jiným oděvem a lze jej použít v automatických, dvouválcových a válcových pračkách.