Typ sáčku na prádlo

- Nov 03, 2019-


Pytle na prádlo se dělí na jemné a hrubé pletivo. Jemné pletivo je stejně husté jako gáza a hrubé pletivo je stejně velké jako obyčejná sláma. U křehkého oblečení, jako je pletenina, se použijí pytle na prádlo s jemnými oky; pro silnější materiály, jako je plachtovina, se použije hrubé pletivo.

Rozdíl mezi jemnými a hrubými sítěmi spočívá v tažné síle proudu vody na oděvu. Proud vody hrubého pletiva má silnou tažnou sílu a čisticí síla je vyšší než síla jemného pletiva. Pokud však oděv není příliš znečištěný, zvolte jemné pletivo pro ochranu oděvu a omezte bavlněné štěpky vytvářené třením jiných oděvů, což není snadné na tabletování.Prádlo na prádlo pro prádlo lze rozdělit do jedné vrstvy, dvou vrstev a tří vrstev, aby se každý oděv oddělil a snížilo se tření vláken. Pokud jsou oděvy s různými vlákny vloženy do stejného prádelního sáčku, oděvy s hrubým materiálem nebudou nosit pouze oděvy s jemnou texturou, ale také dlouhodobě utrpí stejné poškození. Pokud jde o tvar všech druhů pytlů na prádlo, jsou přizpůsobeny podle velikosti oblečení. Prádelní pytel ve tvaru pilulky je vhodný pro praní spodního prádla, trojúhelníkový trojrozměrný pytel pro prádlo je vhodný pro praní ponožek, bubenový pytel pro prádlo je vhodný pro svetry se silnými materiály a čtvercový pytel pro prádlo je vhodný pro praní košil. Zhang Huiqi řekl, že pokud je malý oděv vložen do velkého sáčku na prádlo, sáček na prádlo se rovná Ne. Oblečení je stále taženo pračkou.

Prádlo na prádlo může účinně chránit oděv před vinutím, oděrem, deformací, kovovým oděvem na zip nebo knoflíky a vnitřní stěnou pračky. Velké supermarkety se prodávají, pohodlné a cenově dostupné.